Ważne informacje

Wyłączą prąd w części Warszawy. Wiemy, gdzie i kiedy [LISTA ADRESÓW]

2023-08-19 19:00

Gdy żar leje się z nieba, ochłodę w domowym zaciszu zapewniają przenośne klimatyzatory i wiatraki. Tymczasem część warszawiaków skazana będzie na szukanie innego źródła chłodu. Sprzęty zasilane prądem przez pewien czas nie będą działały! W najbliższych dniach w niektórych rejonach miasta planowane są czasowe wyłączenia prądu. Które miejsca zostaną na pewien czas odcięte od dostaw energii elektrycznej? Jak długo nie będzie dostarczany prąd? Sprawdź!

Planowane wyłączenia prądu w Warszawie

Najbliższe sierpniowe dni przyniosą mieszkańcom Warszawy wysokie temperatury powietrza i... niemałe utrudnienia. W niektórych dzielnicach miasta planowane są czasowe wyłączenia prądu. W związku z tym warszawianki i warszawiacy powinni przygotować się na co najmniej kilka godzin bez energii elektrycznej. Warto mieć na uwadze, że bez prądu nie będzie działała ani lodówka, ani telewizor, ani wiatrak czy klimatyzator, niosący ochłodę w upalne dni!

Gdzie wyłączą prąd w Warszawie?

Na szczęście problemy z prądem nie dotkną wszystkich osób mieszkających w Warszawie. Planowane wyłączenia energii elektrycznej obejmą jedynie niektóre ulice i budynki w stolicy. Informacje o planowanych wyłączeniach prądu w Warszawie podał Stoen Operator. Dla ułatwienia przygotowaliśmy krótki informator. W poniższej galerii zebraliśmy adresy, daty i godziny zapowiadanych utrudnień. Koniecznie sprawdź, czy prądu zabraknie również u Ciebie! Przygotuj się, by brak energii elektrycznej nie był niemiłą niespodzianką w upalny sierpniowy dzień.

Sonda
Czy poradziłbyś sobie miesiąc bez prądu?