Wynieśli z płomieni ciężko rannego 56-latka! W mieszkaniu w Glinojecku wybuchł ogromny pożar [ZDJĘCIA]

2022-05-26 15:15
Wynieśli z płomieni ciężko rannego 56-latka! W mieszkaniu w Glinojecku wybuchł ogromny pożar [ZDJĘCIA]
Autor: OSP KSRG Glinojeck 56-latek z Glinojecka został ciężko ranny w pożarze swojego mieszkania

56-latek z Glinojecka został ciężko ranny w pożarze swojego mieszkania. Do zdarzenia doszło w środę, 25 maja, ok. godz. 14.30, gdy informacje o pojawieniu się płomieni otrzymały służby ratownicze. Na miejsce dotarli jako pierwsi policjanci i strażacy, którzy znaleźli w objętym ogniem lokum poszkodowanego mężczyznę. Mundurowi ewakuowali go na klatkę schodową.

Wynieśli z płomieni ciężko rannego 56-latka! W mieszkaniu w Glinojecku wybuchł ogromny pożar

Ogromny pożar wybuchł w mieszkaniu przy ul. Południowej w Glinojecku, w wyniku czego ciężko ranny został 56-letni mężczyzna. Służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o pojawieniu się płomieni w środę, 25 maja, po godz. 14.30 i natychmiast ruszyły na miejsce. Ogień objął już praktycznie całe mieszkanie, a z okien wydobywał się czarny dym. Na miejscu byli jako pierwsi druhowie z OSP KSRG w Glinojecku i miejscowa policja, którzy weszli do środka lokum. W jednym z pomieszczeń leżał poszkodowany mężczyzna, którego ewakuowano na klatkę schodową. 56-latkiem zajęli się policjanci, natomiast strażacy, wyposażeni w  sprzęt ochrony układu oddechowego, przystąpili do zlikwidowania pożaru. - Rozwinięto linię gaśniczą i przystąpiono do gaszenia pokoju. Panowało silne zadymienie, a płomienie szybko się rozprzestrzeniały. Całość sprawdzono kamerą termowizyjną. Wentylatorem oddymiono całe mieszkanie oraz klatkę schodową. Akcja trwała około półtorej godziny - informuje na swoim profilu facebookowym OSP KSRG Glinojeck.

Dalsza część tekstu pod galerią z pożaru w Glinojecku.

Czytaj też: Ciechanów. Ciało 38-latki na chodniku w centrum miasta! Policja nie wyklucza zbrodni

- Poszkodowany mężczyzna doznał m.in. poparzeń dróg oddechowych i trafił do szpitala - mówi komisarz Jolanta Bym, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.

Sonda
Czy wiesz, jak należy postępować w czasie pożaru?
Aleksander podpalił się pod sądem, bo nie mógł widywać się z dzieckiem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE