Wyniki Lotto. Szczęściarz w kilka sekund ustawił się na 20 lat! Wielka wygrana w Warszawie

i

Autor: Pixabay/Pexels Wyniki Lotto. Szczęściarz w kilka sekund ustawił się na 20 lat! Wielka wygrana w Warszawie

Wyniki Lotto. Szczęściarz w kilka sekund ustawił się na 20 lat! Wielka wygrana w Warszawie

2022-04-27 15:00

Wyniki Lotto z zapartym tchem śledzą przede wszystkim ci, którzy kupili kupony i czekają, aż padną szczęśliwe liczby. Wygrana w Lotto jest marzeniem niejednego amatora gier liczbowych. Tym razem los uśmiechnął się do gracza z Warszawy. Zagrał on w Ekstra Pensję metodą na chybił trafił i… szczęściarz trafił! Wygraną we wtorkowym losowaniu gracz zapewnił sobie piękną, comiesięczną wypłatę przez najbliższych 20 lat!

Wyniki Lotto potrafią przyprawić o szybsze bicie serca. Zwłaszcza, gdy z każdą kolejną wylosowaną liczbą marzenie o głównej wygranej staje się coraz bardziej bliskie spełnienia. Wtorek, 26 kwietnia, okazał się wyjątkowo szczęśliwym dniem dla gracza Lotto z Warszawy. Wygrał on w grze Ekstra Pensja niemałą sumkę. Szczęśliwy los kupił w punkcie zlokalizowanym przy ul. Lucerny 79 w Wawrze. Co ciekawe, zwycięzca zagrał metodą chybił trafił. Liczby, które przyniosły mu wygraną to: 3, 5, 14, 22, 33 oraz 3.

Teraz co miesiąc, przez równe 20 lat, na konto szczęśliwca będzie wpływała dodatkowa „wypłata” w wysokości 5000 zł! Można więc stwierdzić, że kilka przypadkowych liczb i kupon za parę złotych warte były w sumie 1 200 0000 zł!

Warto też dodać, że Warszawa zdecydowanie sprzyja zwycięzcom tej gry liczbowej. To już 26. Ekstra Pensja odnotowana w stolicy! Co więcej, to właśnie w Warszawie padł rekord w Ekstra Pensji - w październiku 2017 roku w stolicy został zawarty zakład z 10-krotną stawką, dzięki czemu do zwycięzcy każdego miesiąca trafia nie 5000 zł, lecz aż 50 000 zł!

Jak grać w Ekstra Pensję?

Wybierz 5 z 35 oraz 1 z 4 liczb. Możesz wybrać je samodzielnie bądź zagrać na chybił trafił zarówno w punkcie sprzedaży, jak i online. Dodaj Ekstra Premię za złotówkę do zakładu, by grać o dodatkowe 100 000 zł wypłacane od razu. Zwiększ stawkę (od x2 do x5 i x10), by zagrać o jeszcze wyższą Ekstra Pensję - 10 000 zł, 15 000 zł, a nawet 50 000 zł miesięcznie przez 20 lat! Z wyższą stawką w Ekstra Premii możesz zgarnąć nawet milion!

Grasz w punkcie LOTTO? Dodaj Super Szansę za 2 zł i graj o 2 miliony! Załóż subskrypcję online. Twój kupon będzie brał udział w kolejnych losowaniach aż do jej zakończenia. Graj na od 1 do 8 kolejnych losowań. Zachowaj kupon. To jedyny dowód udziału w grze i podstawa do wypłaty wygranej. Jeśli grasz online, dowodem udziału w grze jest zapis elektronicznej transakcji w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego konta gracza. Sprawdź wyniki i ciesz się wygraną.

Losowania odbywają się codziennie o godz. 21:50. Wyniki sprawdzaj, gdzie chcesz i kiedy chcesz! Grając online, otrzymasz powiadomienie o wygranej i znajdziesz ją na swoim koncie gracza. Przywiązałeś się do swoich szczęśliwych liczb? Zagraj nimi ponownie. Wystarczy, że podasz poprzedni kupon sprzedawcy i otrzymasz nowy – z tymi samymi opcjami i liczbami, ale na nowe losowania. Obowiązuje dla kuponów nie starszych niż 90 dni. Grając online, możesz ponowić swój poprzedni kupon kilkoma kliknięciami.

Warszawa jak Nowy Jork. Rusza program skanowania ulic
Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE