Wypadek autobusu na Bielanach: Kierowca był pod wpływem metaamfetaminy

2020-07-07 16:05 STAN, SKLM
Wypadek autobusu przy ul. Klaudyny
Autor: Twitter/Grzegorz Pietruczuk Wypadek autobusu przy ul. Klaudyny

Wypadek autobusu na Bielanach. Kierowca staranował cztery zaparkowane przy ulicy Klaudyny samochody i uszkodził latarnię. Wstępne ustalenia wskazywały, że kierowca usnął. Jak udało się nam ustalić, kierowca był pod wpływem metaamfetaminy. Dowiesz się więcej na ESKA Warszawa.

Godz. 15.33

Komenda Stołeczna Policji oficjalnie potwierdza, że kierowca autobusu był pod wpływem narkotyków.

Kierowca pod wpływem narkotyków

Do wypadku doszło przy ulicy Klaudyny na Bielanach. Kierowca autobusu linii 181 staranował cztery samochody i wjechał w latarnię. Jak nieoficjalnie ustalił nasz reporter - kierowca autobusu był pod wpływem amfetaminy. Wcześniejsze ustalenia sugerowały, że mężczyzna usnął za kierownicą.

- W zdarzeniu na ul. Klaudyny lekkie obrażenia odniosła jedna z pasażerek autobusu. Kobieta z ogólnymi potłuczeniami została przewieziona do szpitala, a po wykonaniu niezbędnych badań wypisana do domu. Policjanci wykonują dalsze czynności w tej sprawie - informuje Komenda Stołeczna Policji.

Czytaj także: "Reanimowałem tę kobietę. Nie przeżyła". Wstrząsająca relacja świadka wypadku [TYLKO U NAS]

To kolejny wypadek autobusu firmy Arriva w ostatnim czasie. Pod koniec czerwca doszło do tragicznego wypadku na trasie S8. Autobus uderzył w bariery wiaduktu i zsunął się na Wisłostradzie. Zginęła jedna osoba, 17 osób zostało rannych. Wówczas okazało się, że kierowca także był pod wypływem narkotyków.

Tragiczny wypadek w Warszawie. Autobus zleciał z mostu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.