Wypadek w Bieruniu. Czołowe zderzenie. Cztery osoby ranne

i

Autor: OSP Bieruń Nowy

To kolejne zdarzenie w tym miejscu

Wypadek ciężarówki i osobówki na DK92 w okolicach Sochaczewa. Poszkodowane dwie osoby

2022-12-07 19:30

W okolicach miejscowości Kożuszki-Kolonia doszło w środę, 7 grudnia, do zderzenia ciężarówki i samochodu osobowego. Poszkodowane zostały dwie osoby, ruch odbywał się wahadłowo. To już drugie zderzenie na tym odcinku drogi w ciągu kilku godzin.

Wypadek pod Sochaczewem

"Do zdarzenia doszło w środę, 7 grudnia, około godziny 14 na 433(+100)km drogi krajowej numer 92" - poinformował dyżurny Punkt Informacji Drogowej GDDKiA Jarosław Kowalczyk. Zderzyły się dwa samochody - osobowy i ciężarowy. W związku z tym na dk 92 występowały utrudnienia na odcinku Sochaczew – Warszawa, na wysokości miejscowości Kożuszki-Kolonia.

To kolejne zdarzenie w tym miejscu

Jak powiedziała oficer prasowa sochaczewskiej policji asp. Agnieszka Dzik to już druga kolizja, do której doszło na tym odcinku drogi w środę. Rano peugeot zderzył się z citroenem, a popołudniu ciężarowy MAN z volkswagenem passatem.

Są ranni

"Dwie osoby uczestniczące w tym ostatnim zdarzeniu zgłaszały dolegliwości, ale zespół ratownictwa stwierdził, że nie ma potrzeby transportowania ich do szpitala" - dodała aspirant Dzik. Kierujący we wszystkich przypadkach byli trzeźwi.

W związku ze środowymi zdarzeniami, sochaczewska policja apeluje w mediach społecznościowych o ostrożność.

Sonda
Brałeś kiedyś udział w wypadku drogowym?