Tragedia

Wypadek miejskiego autobusu w Warszawie. Nie żyje ranny pasażer z bmw

2023-11-27 16:16

Tragiczne wieści, nie żyje ranny w wypadku mężczyzna. Poszkodowany zmarł po tym, jak w środę (22 listopada) osobowe bmw zderzyło się z autobusem miejskim w Al. Wilanowskiej na Mokotowie. Prokuratura potwierdza te wstrząsające wieści. Teraz zwłoki mają zostać poddane sekcji. Śledczy w dalszym ciągu ustalają, kto jest winny spowodowania śmiertelnego wypadku.

Warszawa. Wypadek miejskiego autobusu. Nie żyje ranny mężczyzna

Dramatyczne doniesienia potwierdza rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie. - W szpitalu zmarł pasażer osobowego bmw. W sprawie trwają szczegółowe ustalenia – powiedział w rozmowie z „Super Expressem” prok. Szymon Banna. Jak dodał nie znamy jeszcze wyników badań krwi kierowcy osobówki. Sprawdzenie jego trzeźwości nie było możliwe z uwagi na ciężkie obrażenia.

Jak informowaliśmy wcześniej, kierowca autobusu był trzeźwy. W wypadku ucierpiało łącznie 6 osób. W osobówce jechały 4 i to one odniosły najcięższe urazy. Do szpitala trafił też kierowca autobusu i pasażer. Jedna z pasażerek odmówiła pomocy i oddaliła się z miejsca wypadku.

Wypadek autobusu w Warszawie

Do wstrząsającego zdarzenia doszło ok. godz. 11.30 na wysokości przystanku "Instytut fizyki" przy skrzyżowaniu al. Wilanowskiej i ul. Rodziny HIszpańskich. Autobus uderzył z wielką siłą w bok osobówki. Auto było tak zmiażdżone, że strażacy musieli rozcinać pogiętą karoserię. Kierowca autobusu wyszedł z niego o własnych siłach.

Quiz. Czy potrafisz udzielić pierwszej pomocy?

Pytanie 1 z 10
Musisz zadzwonić po pogotowie. Który numer wybierzesz?
Karetka pogotowia

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki