Bus z ACETYLENEM runął na drogę. Droga całkowicie zamknięta, gigantyczne korki [ZDJĘCIA]

2021-03-02 8:41 ac PAP

We wtorek rano w Al. Prymasa Tysiąclecia w Warszawie zderzyły się dwa samochody osobowe i auto dostawcze. W jednym z pojazdów przewożone były butle z acetylenem, który grozi wybuchem. Jak przekazała PAP Komenda Stołeczna Policji, z powodu wypadku występują utrudnienia w ruchu. Droga została zamknięta, a okolica jest całkowicie zakorkowana.

Do wypadku doszło około godz. 6.35. "Na trasie w Al. Prymasa Tysiąclecia w kierunku Al. Jerozolimskich doszło do zderzenia trzech pojazdów renault, dacia i kia. Pasażer z renault został przewieziony do szpitala" - powiedziała asp. szt. Małgorzata Wersocka z biura prasowego KSP.

NIE PRZEGAP: Obraz nędzy i rozpaczy przy domu Kaczyńskiego. Dramat na Żoliborzu. Trzaskowski powinien pomóc? [ZDJĘCIA]

Policjantka dodała, że kierowcy zostali sprawdzeni pod kątem trzeźwości i byli trzeźwi. "Z uwagi na fakt, że w pojeździe renault znajdowała się butla z acetylenem na miejsce wezwano straż pożarną w celu zabezpieczenia" - przekazała.

Wypadek w al. Prymasa Tysiąclecia. Utrudnienia 

Droga została zamknięta przez strażaków. Nieprzejezdny jest dwustumetrowy odcinek al. Prymasa Tysiąclecia w kierunku Ochoty. Na Woli utworzyły się gigantyczne korki, które dotarły też na trasę S8, gdzie zator sięga węzła Łabiszyńska. 

Jak poinformował Warszawski Transport Publiczny, występują utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 136, 154, 167, 178, 184, 186, 414 i 523. Autobusy mogą być kierowane na trasy objazdowe najbliższymi przejezdnymi szlakami komunikacyjnymi. Kierunek rondo Zesłańców Syberyjskich: Kasprzaka - Prosta - Towarowa - Al. Jerozolimskie.

  • Linia 136 kierunek Cynamonowa, 167 kierunek Siekierki-Sanktuarium, 186 i 414 kierunek Szczęśliwice: rondo Tybetu - Kasprzaka - Prosta - Towarowa - Al. Jerozolimskie - Bitwy Warszawskiej 1920 r.
  • Linia 154 kierunek P+R Al. Krakowska, 184 kierunek Szczęśliwice: rondo Tybetu - Kasprzaka - Prosta - Towarowa - Al. Jerozolimskie - zawrotka na rondzie Zesłańców Syberyjskich - Al. Jerozolimskie - Grzymały-Sokołowskiego, linia 178 kierunek Skorosze, PKP Ursus: od skrzyżowania Prosta/Karolkowa - zawrotka - Prosta - Towarowa - Al. Jerozolimskie.
  • Linia 523 kierunek PKP Olszynka Grochowska: Górczewska - Leszno - Towarowa - Al.Jerozolimskie - zawrotka na rondzie Zesłańców Syberyjskich - Al. Jerozolimskie - Grzymały-Sokołowskiego .
Armagedon w centrum Warszawy. Rozkopują plac Pięciu Rogów. Zaskoczeni kierowcy w kolejce po mandaty!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE