Horror na Pradze! Córka chwyciła za nóż i chciała zadźgać matkę! Krzyczała, że ją zabije

2021-03-02 7:42 ac PAP
Chwyciła za nóż
Autor: shutterstock

O krok od potwornej tragedii na warszawskiej Pradze Północ. Policjanci z tamtejszego komisariatu zatrzymali 15-latkę, która kilkukrotnie ugodziła matkę nożem kuchennym - poinformowała mł. asp. Irmina Sulich z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI. Nastolatka została przymusowo umieszczona w schronisku dla nieletnich.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Mieszkanka Pragi Północ zaalarmowała policjantów, że została ugodzona nożem. Sprawczynią napadu okazała się jej 15-letnia córka, która wpadła w furię, zabrała nóż kuchenny i dźgała w rękę własną matkę. Krzyczała też, że ją zabije.

- 15-latka została zatrzymana zaledwie chwilę po zdarzeniu przez wywiadowców z Targówka, po czym została umieszczona w policyjnej izbie dziecka - zaznaczyła mł. asp. Irmina Sulich.

Okazuje się, że z dziewczyną były już wcześniej problemy wychowawcze. W ciągu kilku miesięcy zniszczyła kilka telefonów i laptopów o łącznej wartości prawie 7 tysięcy złotych. Nieletnia, która dopuściła się usiłowania zabójstwa oraz uszkodzenia mienia została już przesłuchana. Teraz o jej losie zdecyduje wydział rodzinny i nieletnich przy sądzie rejonowym dla Warszawy Pragi Północ.

Decyzją sądu 15-latka została umieszczona na trzy miesiące w schronisku dla nieletnich.

Armagedon w centrum Warszawy. Rozkopują plac Pięciu Rogów. Zaskoczeni kierowcy w kolejce po mandaty!
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE