Kierowca wywrotki zgubił przewożony towar, cały beton wysypał się na jezdnię. Ogromne utrudnienia [ZDJĘCIA]

2021-03-01 17:06 alig
Beton zalał ulicę w Warszawie
Autor: TADEUSZ MRÓZ Beton zalał ulicę w Warszawie

A to pech! W poniedziałkowe popołudnie kierowca wywrotki miał nie lada problem. Jadąc al. Prymasa Tysiąclecia, zgubił przewożony towar. Jezdnię pokryła gruba warstwa betonu. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na trasie.

Na skrzyżowaniu al. Prymasa Tysiąclecia z Wolską kierowca wywrotki niespodziewanie zgubił towar, który wiózł. Na jezdnię wysypała się ogromna ilość betonu, blokując środkowy pas ruchu. Informację tę potwierdził w rozmowie z "Super Expressem" Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 15:30 - powiedział policjant.

NIE PRZEGAP: Armagedon w centrum Warszawy! Rozkopują plac. Zaskoczeni kierowcy stoją w kolejce po mandaty. Co się dzieje? [ZDJĘCIA, WIDEO]

Kierowca wywrotki został ukarany przez przybyłych na miejsce funkcjonariuszy. - Za nieprawidłowe zabezpieczenie ładunku został ukarany mandatem karnym - przekazał Jarosław Florczak.

Na miejscu służby nadal walczą z usunięciem zalegającego betonu. Środkowy pas ruchu w kierunku S8 nadal jest więc zablokowany. Kierowcy muszą liczyć się utrudnieniami na trasie i uzbroić się w cierpliwość.

Armagedon w centrum Warszawy. Rozkopują plac Pięciu Rogów. Zaskoczeni kierowcy w kolejce po mandaty!
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE