Wyskokowe urodziny nastolatek. Dziewczyny zapamiętają je na bardzo długo!

2021-09-18 15:44
Wyskokowe urodziny nastolatek. Dziewczyny zapamiętają je na bardzo długo!
Autor: Straż Miejska, Warszawa Wyskokowe urodziny nastolatek. Dziewczyny zapamiętają je na bardzo długo!

Te urodziny dwie nastolatki zapamiętają na długo. W końcu nie co dzień kończy się 15 lat, i nie co dzień świętowanie przerywają funkcjonariusze straży miejskiej. Warto jednak dodać, że mundurowi mieli powód, by wylegitymować nastolatki. Obie były pod wpływem alkoholu!

Było po godz. 18 w środę, 15 września, gdy strażnicy miejscy dostali niepokojąca informację o dwóch nietrzeźwych nieletnich przebywających w sąsiedztwie posesji przy ulicy Strzelców. Natychmiast udali się pod wskazany adres.

Na miejscu strażnicy miejscy zastali dwie pijane nastolatki. Dziewczyny tłumaczyły, że świętowały 15. urodziny jednej z nich. Z tej okazji w ruch poszedł też alkohol. Podczas legitymowania imprezowiczek mundurowi potwierdzili, ze jedna z dziewczyn miała 15 lat. Z kolei jak się okazało, druga była młodsza. Miała zaledwie 13 lat!

Strażnicy wezwali na miejsce interwencji patrol policji i karetkę pogotowia. Nastolatki na szczęście nie wymagały hospitalizacji. Patrol policji przekazał dziewczynki pod opiekę wezwanych na miejsce matek. Te urodziny z pewnością zapamiętają na długo.

Sonda
Jak oceniasz pracę straży miejskiej w Warszawie?
Super Raport 17.09 (Goście: Władysław Kosiniak-Kamysz - prezes PSL, dr hab. Tomasz Słomka - politolog, UW) Sedno Sprawy: Piotr Müller
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE