Wyszków. Kobieta w bagażniku, w plecaku narkotyki! Młody kierowca nie wytrzymał

2022-05-16 19:54
Wyszków: W plecaku narkotyki, a w bagażniku 17-letnia koleżanka! Ten kierowca nie wytrzymał nerwów
Autor: pixabay.com/zdjęcie poglądowe Wyszków: W plecaku narkotyki, a w bagażniku 17-letnia koleżanka! Ten kierowca nie wytrzymał nerwów

Nietypowa interwencja drogówki z Wyszkowa (woj. mazowieckie). Tamtejsi mundurowi zatrzymali w nocy młodego kierowcę, który nie wytrzymał presji i dał po sobie poznać, że coś jest nie tak. W samochodzie jechało pięciu mężczyzn, w bagażniku młoda kobieta, a w plecaku czekała... marihuana.

"Nerwowe zachowanie kierowcy od razu wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy"

Ta przejażdżka będzie go drogo kosztować. Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego w Wyszkowie w poniedziałkową noc przy ul. Strażackiej zatrzymali peugeota, którym jechało pięciu mężczyzn. Kierowca od razu dał po sobie poznać, że coś jest nie tak. Więc policjanci rozpoczęli kontrolę samochodu. - W trakcie czynności policjanci otworzyli bagażnik. Ku ich zdumieniu w środku znajdowała się jeszcze 17-letnia pasażerka - czytamy w raporcie.

Zobacz też: Wysoko postawiony warszawski urzędnik zatrzymany przed ratuszem. Miał ponad dwa promile!

Przewożenie koleżanki w bagażniku to jedno, ale w trakcie kontroli mundurowi nie omieszkali zajrzeć do... plecaka 19-latka. W środku był woreczek z marihuaną. Kierowca został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Pobrano mu też krew do sprawdzenia, czy był pod wpływem środków odurzających. 19-latek na podstawie zebranego materiału dowodowego usłyszał zarzut posiadania narkotyków, do którego zresztą się przyznał. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii to przestępstwo zagrożone jest karą nawet 3 lat pozbawienia wolności. - Nie obejdzie się również bez wniosku o ukaranie za przewożenie nadmiernej ilości pasażerów … i to w bagażniku - puentują policjanci.

Sonda
Czy marihuana w Polsce powinna być legalna?
CAŁA PRAWDA o STANOWSKIM [JAŚ KAPELA]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE