Wyszków. Pijany 19-latek zniszczył pięć aut. Później wpadł w furię i chwycił za nóż!

i

Autor: ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE, FOT. SHUTTERTOCK Wyszków. Pijany 19-latek zniszczył pięć aut. Później wpadł w furię i chwycił za nóż!

Chwile grozy

Wyszków. Pijany 19-latek zniszczył pięć aut. Później wpadł w furię i chwycił za nóż!

2022-12-14 21:31

Młody mężczyzna nie dość, że pod wpływem alkoholu wsiadł za kierownicę auta, to jeszcze rzucił się nożem na małżeństwo, któremu uszkodził samochód! Na szczęście policjantom udało się opanować pijanego furiata. 19-latek został aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu nawet pięcioletnia odsiadka za kratkami.

Pijany 19-latek zniszczył pięć samochodów

Sytuacja miała miejsce w miniony poniedziałek, 12 grudnia, w Wyszkowie. - Jak ustalili wyszkowscy śledczy, 19-latek będąc po alkoholu i bez uprawnień do kierowania pojazdami postanowił wsiąść za kierownicę seata. Swoją niebezpieczną jazdą uszkodził aż pięć aut zaparkowanych na dwóch wyszkowskich osiedlach - poinformowała mł. asp. Wioleta Szymanik.

Podczas wymiany słów z jednym z pokrzywdzonych, któremu uszkodził pojazd, 19-latek był agresywny. Groził 32-letniemu mężczyźnie i jego żonie. Kiedy postanowił uciec z miejsca zdarzenia, małżeństwo poszło za nim. To rozzłościło 19-latka, który wpadł w furię. Chwycił nóż i dźgnął nim 32-latka w ramię!

Na szczęście błyskawicznie zareagowali wezwani policjanci. Dzięki ich natychmiastowej reakcji poszkodowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala, a sprawca zatrzymany.

Agresywny 19-latek tymczasowo aresztowany

Decyzją sądu 19-latek został aresztowany na trzy miesiące. Młody mężczyzna usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, kierowania gróźb karalnych i uszkodzenia ciała. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy zdarzyło Ci się kiedyś prowadzić auto po alkoholu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany