Wyszkowska policja pogrążona w smutku. „Basia na zawsze pozostanie w naszych sercach!”

i

Autor: KPP w Wyszkowie Wyszkowska policja pogrążona w smutku. „Basia na zawsze pozostanie w naszych sercach!”

64-latka przegrała walkę z chorobą

Wyszkowska policja pogrążona w smutku. „Basia na zawsze pozostanie w naszych sercach!”

2023-04-12 17:48

Bardzo przykre wieści przekazała wyszkowska policja. - Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 11 kwietnia 2023 roku zmarła nagle nasza Koleżanka Barbara Gębicka. Miała 64 lata - poinformował kom. Damian Wroczyński, oficer prasowy KPP w Wyszkowie. Pani Barbara była wieloletnim pracownikiem cywilnym wyszkowskiej policji. Odeszła po walce z ciężką chorobą.

Żałoba w wyszkowskiej policji. Zmarła 64-letnia Barbara Gębicka

Barbara Gębicka była pracownikiem cywilnym Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie przez przeszło 20 lat. - Przez większość czasu była ściśle związana z najwyższym kierownictwem jednostki, zajmując się codzienną obsługą kancelaryjną szefów wyszkowskiej komendy. Ostatnie lata swojej pracy wspierała w codziennej służbie funkcjonariuszy wydziału kryminalnego - przekazał kom. Damian Wroczyński.

- Śp. Barbara na zawsze pozostanie w naszych sercach. Zapamiętamy ją jako ciepłą, uśmiechniętą, przyjacielską, a także życzliwą koleżankę. Była zawsze pomocna i gotowa, by z każdym porozmawiać. W trudnych sytuacjach można było na nią liczyć - wspominają zmarłą kobietę koledzy.

64-letnia Barara Gębicka odeszła nagle, 11 kwietnia 2023 roku, po przegranej walce z ciężką chorobą. Pozostawiła w smutku rodzinę, przyjaciół i współpracowników.

- W tym trudnym czasie wyrazy najszczerszego współczucia i kondolencje dla pogrążonej w żałobie rodziny, składa Komendant Powiatowy Policji w Wyszkowie podinsp. Mariusz Sycik wraz z kierownictwem oraz policjantami i pracownikami wyszkowskiej komendy oraz Posterunków Policji w Długosiodle, Somiance i Zabrodziu - przekazał kom. Damian Wroczyński.

Pogrzeb zmarłej Barbary Gębickiej

Ostatnie pożegnanie zmarłej Barbary Gębickiej odbędzie się w sobotę, 15 kwietnia. O godz. 10 w Sanktuarium Świętego Idziego w Wyszkowie odprawiona zostanie msza św. w intencji zmarłej. Tuż po niej Barbara Gębicka spocznie w grobie na cmentarz parafialny przy ul. Białostockiej.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają