Piękna Jessica walczy o koronę Miss Polonia. Blond piękność wysłała zgłoszenie, bo się nudziła [ZDJĘCIA]

2021-03-04 12:25 woź
Z izolacji na wybory Miss
Autor: Andrzej Woźniak/Super Express Z izolacji na wybory Miss

Najwyraźniej nuda i zamknięcie w czterech ścianach także mają pozytywne strony. Przekonuje o tym blond piękność z Broszkowa pod Siedlcami (woj. mazowieckie) Jessica Guzek (22 l.). Ta studentka dziennikarstwa już w Dzień Kobiet może zostać Miss Polonia. A zgłoszenie do konkursu wysłała, bo nudziła się w pandemicznej izolacji.

Jeden mail do organizatorów prestiżowego konkursu piękności odmienił życie tej studentki. - Mnie jak i wielu moich rówieśników epidemia zamknęła w domu. Nie było zajęć na uczelni, większość czasu spędzałam w swoim pokoju przy komputerze - opowiada Jessica. – Pandemiczna nuda sprawiała, że rozpierała mnie energia i chęć działania. Pewnego dnia znalazłam ogłoszenie o naborze do konkursu Miss Polonia.

Wysłałam fotki oraz kilka słów na swój temat. Odpowiedź była miłym zaskoczeniem - uśmiecha się dziewczyna. Jessica dostała się do ścisłego finału konkursu. Co zrobi, jeśli zostanie miss? - Chciała bym pomagać kobietom, tym wszystkim, które są zamknięte w sobie i nie mogą wyjść z cienia - przekonuje mazowszanka.

Rok temu potwierdzono pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce. Jak wpłynął na nasze życie?
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE