Spróbuj się nie zaśmiać

Zacięta walka Biedronki i Lidla trwa, rozejmu nie widać. Memy o dyskontach zalały internet. Pękniesz ze śmiechu!

2024-02-22 15:26

Zacięta walka Biedronki i Lidla trwa i nabiera rozpędu. Dyskonty prześcigają się w promocjach, by przyciągnąć do siebie klientów. A ci korzystają z niższych cen i w głębi duszy śmieją się kolejnych pomysłów sklepów. „Wojna” Biedronki i Lidla to też kolejne pole do popisu dla memiarzy. Sieć zalewają śmieszne obrazki z popularnymi dyskontami w roli głównej. Widząc memy o Biedronce i Lidlu trudno powstrzymać śmiech.

Wojna Biedronki i Lidla. Wszystkie chwyty dozwolone?

Nie od dziś i nie od wczoraj wiadomo, że Lidl i Biedronka walczą przeciągnięcie klientów konkurencji na swoją stronę. "Walki" zaogniły się jednak, gdy Biedronka na początku lutego wysłała klientom SMS-y, w których wprost napisała, że ma produkty taniej niż Lidl! Poniżej publikujemy tekst wiadomości:

"W poniedzialek 5.02 w Biedronce mandarynka luz jedynie 3,49zl/kg, bez aplikacji, a w Lidlu 14% drozej niz w Biedronce mandarynka luz 3,99zl/kg z aplikacja. Oferta Lidl z gazetki. A do tego w Biedronce 20zl rabatu od razu jak wydasz min. 299zl z karta MB. Tylko 5.02"

Kilka dni później rywalizujące ze sobą dyskonty stoczyły też tłustoczwartkową wojnę na pączki! A właściwie na ceny pączków.

Memy o wojnie Biedronki i Lidla. Internauci bezlitośni

Na te wojenki klienci dyskontów patrzą z uśmiechem na ustach. W końcu każdego dnia promocje w Biedronce i Lidlu gonią promocje! Aż żal nie skorzystać! Rywalizacji pomiędzy popularnymi dyskontami bacznie przyglądają się również internauci. Ci nie mają litości dla zwaśnionych sklepów. Sieć zalewają kolejne memy o wojnie Biedronki i Lidla! Kreatywność memiarzy nie zna granic!

Specjalnie dla Ciebie przeszukaliśmy popularne strony ze śmiesznymi obrazkami i wybraliśmy TOP 32 memów o Biedronce i Lidlu. Zachowasz powagę oglądając galerię zdjęć? My pękaliśmy ze śmiechu!

Sonda
Lubisz przeglądać memy w internecie?

Pamiętasz kto to powiedział? Słynne cytaty znanych ludzi [QUIZ]

Pytanie 1 z 12
Kto wypowiedział te słowa? "Jeśli coś jest niemożliwe do wykonania, dajcie to zrobić Polakom"

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany