Grób zmarłej motocyklistki Karoliny z Zielonki

i

Autor: Marcin Wziontek / SE

Grób motocyklistki Karoliny z Zielonki. Nietypowe prezenty. Prastary zwyczaj

2020-06-23 8:42

Kilka dni po pogrzebie tragicznie zmarłej Karoliny R. (+ 23 l.) z Zielonki – pasjonatki szybkiej jazdy - na jej grobie, oprócz morza kwiatów i zniczy, pojawiły się też prezenty. Ktoś przyniósł paczkę papierosów i zapalniczkę. Na kwiatach leży też mały model motocykla.

Tak wygląda grób tragicznie zmarłej motocyklistki Karoliny z Zielonki

Piękną Karolinę żegnało w ubiegły piątek około 100 motocyklistów na ryczących maszynach. Została pochowana w pobliskim Zagościńcu. Jej grób pokryło wówczas morze kwiatów. Wieńce od wielu środowisk motocyklowych z ustawionymi zdjęciami zmarłej kobiety rozdzierają serca znajomych. Wczoraj przy grobie pojawili się koledzy motocyklistki. Rozpłakali się na widok nagrobka.

Kobyłka: Fala obrzydliwych komentarzy po pogrzebie motocyklistki Karoliny z Zielonki [WIDEO, GALERIA]

Pod zdjęciami ktoś położył paczkę papierosów z zapalniczką. Dlaczego? Nie wiadomo. Ktoś ustawił też mały, niebieski model motocykla, podobny do tego, na którym zginęła Karolina. Jest też sporo zdjęć pięknej 23-latki. Współwłaścicielka salonu kosmetycznego zginęła 12 czerwca w tragicznym wypadku. Miała wyjść na chwilę do solarium. Wsiadła na motocykl i dodała gazu. Jej maszyna wbiła się na kilkanaście centymetrów w bok furgonetki. Kobieta zmarła na miejscu. Warszawska prokuratura na Pradze rozpoczęła śledztwo w tej sprawie. - Kierowcy furgonetki zostaną postawione zarzuty. Nie wyklucza się też tego, że do wypadku mogła przyczynić się zmarła motocyklistka. Trwają czynności biegłych, którzy ustalają dokładny przebieg zdarzenia – przekazał nam prokurator Marcin Saduś z Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

Kobyłka: Pogrzeb tragicznie zmarłej Karoliny z Zielonki. Ryk silników pożegnał motocyklistkę [WIDEO, GALERIA]

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają