Zmiana organizacji ruchu

i

Autor: pixabay.com Zmiana organizacji ruchu

Zamknięty Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście. Sprawdź, gdzie jeszcze nie wjedziesz autem [INFORMATOR]

2018-12-08 18:57

W związku z inauguracją iluminacji już w nocy z piątku na sobotę na niektórych ulicach zostanie zablokowany przejazd dla samochodów. Utrudnienia w różnych częściach Warszawy mogą pojawiać się do 7 stycznia. Sprawdź, gdzie nie wjedziesz autem.   

W piątek w nocy został zamknięty przejazd przez Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście, od ronda de Gaulle’a do ul. Miodowej, ale dopuszczony jest ruch rowerów. 

Ruch wróci w nocy 9/10 grudnia, czyli z niedzieli na poniedziałek. Przejezdna będzie ul. Świętokrzyska przez skrzyżowanie z ul. Nowy Świat. Ulice poprzeczne: Ossolińskich, Karowa i Królewska będą zakończone ślepo. Z kolei na ul. Bednarskiej dopuszczony będzie wyłącznie dojazd do posesji (nie będzie można również zaparkować na tej ulicy). Ponadto, wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się wraz z tabliczką informującą o możliwości wywiezienia pojazdu na koszt właściciela, na ul. Moliera (na wysokości pl. Teatralnego) i w zatoce w ul. Wierzbowej przed pl. Piłsudskiego.

Czytaj także: Warszawscy antyterroryści zapukali do drzwi 14-latka. Akcja z dodatkowym... wyposażeniem [WIDEO]

Taka sama organizacja ruchu zostanie wprowadzona również w dniach 22 grudnia–1 stycznia i 5–6 stycznia. 

Czytaj także: Wyszedł z klubu i zniknął. Trwają poszukiwania Piotra Rysaka

Od 7 grudnia do 7 stycznia niedostępne będą miejsca postojowe na pl. Bankowym. Dodatkowo wyłączony z ruchu będzie fragment jezdni po zachodniej stronie placu umożliwiającej wyjazd w ul. Elektoralną. Zmiany związane są z rozpoczęciem przygotowań do imprezy sylwestrowej 2018/2019.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE