W sobotę rozbłysną świąteczne iluminacje

i

Autor: um.warszawa.pl W sobotę rozbłysną świąteczne iluminacje

My już widzieliśmy, a Wy? Świąteczne iluminacje 2018 [WIDEO]

2018-12-08 22:52

Warszawa błyszczy po raz dziesiąty! Ratusz zapowiedział, że oprócz świetlnych ozdób szykuje wiele innych atrakcji. Świąteczne światła na Krakowskim Przedmieściu zostały włączone o 15.30. 

Władze Warszawy zapraszają wszystkich na świąteczny spacer. Przy pomniku Kopernika będzie można podziwiać występ teatru ulicznego. Następny punkt trasy to Multimedialny Park Fontann, do którego spacerowicze udadzą się w towarzystwie Orkiestry Mikołajów. Pojawi się także zespół Pipes&Drums, który jako jedyny w Polsce wykonuje tradycyjną szkocką muzykę na dudach. O godzinie 17 na historycznym budynku hotelu Bristol będzie można obejrzeć pokaz audiowizualny. 

Podczas spaceru rozdawane będą świąteczne upominki, będzie można skosztować świątecznego barszczu i rozgrzać się z herbatą. To wszystko w towarzystwie świątecznej muzyki, która popłynie  z głośników. 

Czytaj też: Wraca Królewski Ogród Światła! "Zbliżamy się do miliona diod"

Czytaj też: Podróż jak ze snu. W Warszawie znów pojawi się świąteczne metro! ​

Dodatkową atrakcją będą pokazy fontann na Podzamczu, które będą odbywały się o pełnych godzinach: 16, 17, 18, 19 i 20  we wszystkie piątki, soboty i niedziele aż do 28 stycznia przyszłego roku. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE