Uwaga!

Zderzenie pociągów na Dworcu Wschodnim w Warszawie! Paraliż na kolei

2023-02-20 12:31

Wielka awaria na Dworcu Wschodnim! W poniedziałek (20 lutego) rano lokomotywa zderzyła się z pociągiem Kolei Mazowieckich. Na linii średnicowej zapanował totalny paraliż. Pasażerowie muszą uzbroić się w cierpliwość. Pociągi notują ponad godzinne opóźnienia. Na miejscu pracuje policja, która sprawdza m.in. trzeźwość kolejarzy.

Wypadek na Dworcu Wschodnim. Lokomotywa wjechała w pociąg

Wypadek miał miejsce, gdy lokomotywa manewrująca nie wyhamowała i uderzyła w pociąg pasażerski! - Zdarzenie miało miejsce po godzinie 10 za Dworcem Wschodnim. Na miejscu trwają czynności policjantów – powiedział po godz. 12 w rozmowie z „Super Expressem” oficer prasowy komisariatu kolejowego policji asp. szt. Artur Wojdat. Na razie nie znamy przyczyn tego wypadku.

Policja podaje, że nikomu szczęśliwie nic się nie stało. Utrudnienia w kursowaniu pociągów są jednak ogromne. Pociągi na linii Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia są opóźnione i wstrzymane, mają gigantyczne utrudnienia. - Z przyczyn technicznych na linii średnicowej i braku możliwości przejazdu szlakiem dalekobieżny występują utrudnienia w kursowaniu pociągów KM i SKM. 10:50 zostaje wprowadzone wzajemne honorowanie biletów KM – ZTM we wszystkich pojazdach WTP na terenie 1 i 2 strefie – czytamy w komunikacie Warszawskiego Transportu Publicznego. Nie wiadomo, jak długo potrwają czynności służb i przywracanie normalnego ruchu.

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany