"Zima w mieście". Sprawdź atrakcje w Warszawie [FERIE 2019]

2019-02-01 14:36
Zima w Mieście, zdjęcie ilustracyjne
Autor: pixabay.com/Pezibear "Zima w Mieście", zdjęcie ilustracyjne

Nie trzeba wyjeżdżać z Warszawy, żeby dobrze się bawić w czasie ferii zimowych. W stolicy czeka wiele atrakcji!   

W ramach programu "Zima w mieście" na najmłodszych czeka wiele atrakcji! Przygotowano mnóstwo zajęć edukacyjnych, naukowych, kulturalnych i sportowych. To wszystko w wielu miejscach na terenie Warszawy - każdy znajdzie coś dla siebie i... blisko siebie! 

Czytaj także: Wkrótce ferie! Sprawdź, czy autokar, którym pojedzie Twoje dziecko jest sprawny [TERMINY FERII]

- Staramy się, żeby każdego roku przybywało coś nowego. W tym roku będzie to Muzeum Narodowe, Zamek Królewski, Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie i Królikarnia. Nie zapominajmy, że oprócz jednostek kulturalnych - jak kina, muzea, teatry - mamy także obiekty sportowe. Jest ich ponad pięćdziesiąt - mówi Renata Kaznowska, wiceprezydent m.st. Warszawy. 

POSŁUCHAJ: 

 

Czytaj także: Warszawskie zoo szuka wolontariuszy [WIDEO, AUDIO]

Wśród sportowych atrakcji znajduje się m.in. Górka Szczęśliwiecka, gdzie można przeżyć prawdziwe narciarskie szaleństwo!

- Górka Szczęśliwiecka będzie, mam nadzieję, oblegana przez snowboardzistów i narciarzy tych, którzy nie wyjadą. Nawet jeśli wyjadą na tydzień na narty, to w kolejnym tygodniu pojeżdżą na nartach w centrum Warszawy. Oczywiście pływalnie, hale sportowe, gry i zabawy ruchowe, gry stolikowe - czyli tenis stołowy, tenis ziemny, squash. W środku zimy zapraszamy do zagrania w siatkówkę plażową w Monta Beach, będzie można pograć w siatkówkę plażową w komfortowych warunkach - mówi Janusz Samel, dyrektor Biura Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta.

POSŁUCHAJ: 

Żeby dziecko mogło wziąć udział w atrakcjach, należy zgłosić jego udział na stronie "Zimy w Mieście". Znajdują się tam także wszystkie szczegółowe informacje. "Zima w Mieście" będzie trwała przez całe ferie, czyli od 28 stycznia do 8 lutego. 

Nurkowie spotkali największego żarłacza na Ziemie. Zobacz WIDEO: 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE