Zjadł trzy muchomory i niczego nieświadomy wyszedł z domu! 41-latka zabrała karetka

i

Autor: hans/cc0/Pixabay.com Cała policja w Ostrołęce została postawiona na nogi po zgłoszeniu o mężczyźnie, który zjadł trzy muchomory czerwone.

O krok od tragedii

Zjadł trzy muchomory i niczego nieświadomy wyszedł z domu! 41-latka zabrała karetka

2022-10-10 13:45

Cała policja w Ostrołęce została postawiona na nogi po zgłoszeniu dotyczącym mężczyzny, który zjadł trzy muchomory czerwone. Niczego nieświadomy wyszedł następnie z domu, dlatego rozpoczęły się zakrojone na szeroką skalę poszukiwania. Niespełna pół godziny później poszkodowany został znaleziony na jednej z ulic w Ostrołęce, po czym trafił pod opiekę medyków.

Zjadł trzy muchomory i niczego nieświadomy wyszedł z domu! 41-latka zabrała karetka

Mieszkaniec Ostrołęki zjadł trzy muchomory czerwone, ale prawdopodobnie nie zdając sobie z tego sprawy, wyszedł z domu. O całej sprawie została zawiadomiona w piątek, 7 października, ok. godz. 12, tamtejsza policja, która wszczęła za nim poszukiwania. Brali w nich udział funkcjonariusze prawie wszystkich wydziałów komendy, przeszukując ulice, klatki schodowe, parki i dworce. 41-latka, którego życie mogło być zagrożone, znaleziono niespełna pół godziny później. Mężczyzna nie miał żadnych objawów złego samopoczucia, ale i tak trafił pod opiekę załogi karetki pogotowia, która zabrała go z miejsca zdarzenia. Nie wiadomo, w jakich okolicznościach poszkodowany spożył muchomory.

Sonda
Czy chodzisz czasem na grzyby?
Ksiądz miał udzielić chrztu i ślubu. Staś umarł przed kościołem. "Miała być radość, będą łzy"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany