Znaleziono zwłoki matki i córki. „W domu panował olbrzymi bałagan”. Co tam się wydarzyło?!

i

Autor: GOOGLE MAPS Znaleziono zwłoki matki i córki. „W domu panował olbrzymi bałagan”. Co tam się wydarzyło?!

SZOK!

Znaleziono zwłoki matki i córki. „W domu panował olbrzymi bałagan”. Co tam się wydarzyło?!

2024-02-12 21:04

Do horroru w malutkiej wsi w gminie Płońsk doszło w niedzielę, 11 lutego. Jak przekazali dziennikarze portalu „radioplonsk.pl”, w jednym z domów znaleziono zwłoki dwóch spokrewnionych kobiet. Na ten moment nie wiadomo co przyczyniło się do ich śmierci. Pomimo tego, że na ciałach kobiet nie zauważono śladów, które mogłyby wskazywać na zabójstwo lub pobicie, śledczy nie wykluczają ostatecznie udziału osób trzecich.

Skarżyn. Znaleziono zwłoki matki i córki. Trwa wyjaśnianie okoliczności ich śmierci

Sytuacja miała miejsce w niedzielę, 11 lutego. W domu w Skarżynie znaleziono dwa ciała. Jak się później okazało, była to 60-letnia matka i 40-letnia córka. Jak poinformowała portal „plonszczak.pl” szefowa płońskiej prokuratury, Ewa Ambroziak – kobiety znalazł ich sąsiad. − W domu był nieporządek, wiele butelek po alkoholu − dodała.

W sprawie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, by ustalić przyczynę zgonu kobiet. Prokuratura nie wyklucza również tego, że kobiety zatruły się alkoholem.

Z informacji płońskiej prokuratury wynika również, że w domu, w którym znaleziono zwłoki matki i córki, przebywał mężczyzna − niepełnosprawny brat starszej z kobiet. Nie został jeszcze przesłuchany. Funkcjonariusze oczekują na moment, w którym wytrzeźwieje.

Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?
Nasi Partnerzy polecają