Szok!

Zuchwały napad na lombard w Warszawie! Zniknęło złoto i kosztowności

2023-03-24 8:13

Zuchwała kradzież na Ursynowie, nieznani sprawcy obrabowali lombard! W czwartek (23 marca) wieczorem przy ul. Meander rozległ się nagle brzęk tłuczonego szkła. Zza rozbitej witryny zniknęły kosztowności. Na miejsce pilnie przyjechała policja. Kryminalni zabezpieczyli ślady. Policja pilnie szuka bandytów, którzy połasili się na złoto i biżuterię.

Warszawa. Napad na lombard, zniknęły kosztowności

Sprawę potwierdza stołeczna policja. - O godz. 20.30 wpłynęło do nas zgłoszenie o włamaniu do lombardu przy ul. Meander na Ursynowie. Policjanci prowadza czynności w celu ustalenia sprawców – informuje Małgorzat Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

Jak ustalił obecny na miejscu zdarzenia reporter „Super Expressu” przestępcy wybili szybę młotkiem, zabrali biżuterię i złoto i uciekli samochodem. Na miejscu pozostawili młotek, którego użyli do rozbicia witryny lombardu. Na razie nie wiadomo jakie straty spowodowali złodzieje i co dokładnie zabrali.

W sprawie wypowiedziała się też policja z Ursynowa. - Włamania dokonało 3 ubranych na czarno i zamaskowanych sprawców. Czwarty siedział prawdopodobnie za kierownicą samochodu, którym podjechali po lombard. Po zabraniu biżuterii z witryny natychmiast odjechali. W trakcie napadu w lombardzie znajdował się pracownik. Schował się w bezpieczne miejsce - mówi asp. Iwona Kijowska.

Sonda
Czy zastawiałeś/aś kiedyś rzeczy w lombardzie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany