Zwyrol zamordował psa

i

Autor: KPP Piaseczno

Zwyrol tak długo się znęcał nad swoim pupilem, aż go w końcu zabił! MAMY ZDJĘCIE!

2020-11-25 8:47

Policjanci z Tarczyna zatrzymali poszukiwanego 31-latka. Ten mężczyzna znęcał się nad swoim pupilem. Pies przechodził niewiarygodne katusze, aż w końcu jego właściciel go zabił. Mężczyzna wybrał najbardziej zwyrodniały sposób zabójstwa.

Ten mężczyzna najbliższe miesiące spędzi w areszcie! Sąd w Grójcu wydał za nim nakaz aresztowania! Za co? Zwyrodnialec katował swojego psa, aż w końcu zrobił to - zabił go. - Z policyjnych ustaleń wynika, że w ubiegłym roku mężczyzna postrzelił owczarka niemieckiego z broni pneumatycznej. - opowiada st. sierż. Rafał Markiewicz. 

Szokujące plany kolejarzy. Mieszkańcy Białołęki przerażeni Pociągi rozjadą kościół [GALERIA, INFOGRAFIKA]

Owczarek niemiecki przeżywał męczarnie, a jego właściciel nie udzielił mu pomocy! Zwierzę męczyło się kilka godzin, aż ostatecznie w katuszach poniosło śmierć. 31-latka trzej policjanci z Tarczyna. - mieszkaniec powiatu piaseczyńskiego na najbliższe 6 miesięcy został osadzony w zakładzie karnym. - informują policjanci. 

Zgodnie z nowelizacją ustawy o ochronie zwierząt, za ich zabicie ze szczególnym okrucieństwem grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Zwyrol zamordował psa

i

Autor: KPP Piaseczno
Mężczyzna ZNĘCAŁ SIĘ nad bezdomnym w centrum miasta! "Na kolana!"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany