Życzenia prezydenta i wojewody dla Czytelników Super Expressu i se.pl

i

Autor: PIOTR GRZYBOWSKI/SUPER EXPRESS, MATERIAŁY PRASOWE

ŻYCZENIA DLA WARSZAWIAKÓW NA ŚWIĘTA

Życzenia od prezydenta Trzaskowskiego i wojewody Radziwiłła dla Czytelników "Super Expressu" i se.pl a jak spędzą święta?

2022-12-24 10:32

Zanim prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski i wojewoda mazowiecki Konstanty Radziwiłł zasiądą ze swoimi rodzinami przy świątecznych stołach, nie zapomnieli złożyć życzeń Czytelnikom „Super Expressu” oraz portalu se.pl Przez ten rok nie zawsze się zgadzali ze sobą, a w zasadzie często się różnili, ale są święta i na naszych łamach zgodnie, ramie w ramię, życzą warszawiakom najlepszych świąt, pisząc własnoręcznie kartki, które prezentujemy w GALERII. A jak sami spędzą święta ci urzędnicy? Dokąd po świętach wybiera się Rafał Trzaskowski? Uchylamy troszkę z życia prywatnego władz Warszawy i Mazowsza

Na pytanie „Jak prezydent Warszawy spędzi święta Bożego Narodzenia?” Rafał Trzaskowski co roku odpowiada tak samo „Jak zwykle. Z rodziną”. Rodzina Trzaskowskich wigilię i świąteczne dni spędzi na Śląsku, ale po świętach szykuje się kilka dni zimowego relaksu we własnym gronie. Jak się dowiedzieliśmy – Rafał Trzaskowski planuje zabrać żonę Małgorzatę i dzieci na narty, które uwielbia. Nie zdradza jednak, który stok wybierze.

Rafał Trzaskowski przed Wigilią tradycyjnie własnoręcznie przygotuje śledzie, choć jego ulubioną potrawą, która wjeżdża na świąteczny stół – są pierogi. - Od kilku lat próbuję przemycić pierogi ruskie, ze zmiennym szczęściem – śmieje się prezydent. W tym roku ta potrawa, choć niezmiennie smaczna, budzi złe skojarzenia, lepiej więc może pozostać przy tradycyjnych polskich pierogach z kapustą i grzybami.

Czytelnikom "Super Expressu" napisał własnoręcznie życzenia, w których znalazło się zdanie: "Życzę świat takich, jakich pragniecie...".

Dla wojewody Konstantego Radziwiłła będą to trudne święta, pierwsze bez mamy. Anna Radziwiłłowa odeszła w październiku.

Mimo osobistego smutku wojewoda Czytelnikom „SE” życzy „Wiary, nadziei i miłości płynących z cudu stajenki betlejemskiej”. My również życzymy wszystkim ciepłych, dobrych Świąt!

Życzenia od prezydenta i wojewody można znaleźć w GALERII poniżej:

Nasi Partnerzy polecają