14-letnia Viki Gabor przyłapana z chłopakiem?! Ale przystojniak, co za spojrzenie!

2021-11-25 12:34
14-letnia Viki Gabor przyłapana z chłopakiem?! Ale przystojniak, co za spojrzenie!
Autor: Arc. Youtube; Viki Gabor 14-letnia Viki Gabor przyłapana z chłopakiem?! Ale przystojniak, co za spojrzenie!

Na wspólnym nagraniu z 14-letnią Viki Gabor pojawił się tajemniczy chłopak. Fani oszaleli w komentarzach! "Przystojniak", czytamy. Okazuje się jednak, że raczej nie chodzi tu o miłosne uniesienia młodziutkiej piosenkarki, a... pracę. Viki szykuje się bowiem do wydania nowej piosenki "Toxic Love", w której teledysku wystąpi właśnie ten chłopak. Sprawdźcie szczegóły.

Viki Gabor nie zwalnia tempa! Młodziutka piosenkarka, która zyskała w Polsce sławę po udziale w programie "The Voice of Poland", szykuje się do wydania nowego teledysku do piosenki "Toxic Love". To właśnie na nagraniu zapowiadającym teledysk pojawił się tajemniczy chłopak, o którego "przyłapaniu" z Viki piszą fani. "Ale przystojniak", czytamy w komentarzach. Okazuje się, że nie chodzi tu raczej o miłosne uniesienia 14-latki, lecz o współpracę na planie do teledysku. Chłopak się w nim bowiem pojawia. Co za spojrzenie! Czy odegra większą rolę? Wszystko na to wskazuje, ponieważ utwór "Toxic Love" ma opowiadać, jak sama nazwa wskazuje, o toksycznej miłości. "Premiera klipu 26 listopada o godzinie 12:00", zapowiada Viki Gabor w serwisie Youtube. Fani nie mogą się już doczekać i spekulują, czy oprócz standardowej, polskiej wersji piosenki, pojawi się również angielska, skoro tytuł utworu jest właśnie w tym języku. Podobny zabieg Viki zastosowała już w piosence "Afera", więc niewykluczone, że także i tutaj tak właśnie będzie.

Sonda
Czy Viki Gabor to polska Ariana Grande?
Viki Gabor ma problem ze śpiewaniem po polsku? Otwarcie o tym powiedziała
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE