Renata Dancewicz

i

Autor: wbf

Z życia gwiazd

19-letni syn Renaty Dancewicz o swojej mamie. Mówi, jak zareagowała, gdy wrócił pijany do domu

2023-07-25 10:33

Syn Renaty Dancewicz (54 l.) ma już prawie 20 lat. Jako dziecko częściej można go było zobaczyć „na salonach”, ale teraz usunął się w cień, aby chronić swoją prywatność. W ostatnim czasie zdecydował się jednak na mały wyjątek i udzielił wywiad dla magazynu „Pani”, w którym opowiedział, jaką mamą jest słynna aktorka. Dla wielu może być to szok!

Jerzy Winciorek jest owocem związku Renaty Dancewicz i znanego brydżysty Tomaszem Winciorkiem. Na świat przyszedł 15 września 2003 roku.

Jego mama wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że chce wychowywać syna na świadomego i otwartego człowieka, który będzie walczył o swoje. Już w wieku 10 lat Jerzy wraz z aktorką pojawili się na marszu przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego w Polsce. Artystka od zawsze też miała bardzo liberalna podejście do palenia papierosów, a nawet marihuany.

Przed śmiercią wypił LITR WÓDKI Znani których ZNISZCZYŁ alkohol l Niezapomniani

W rozmowie z magazynem „Pani” Winciorek zdradził, że jego mama nie podchodzi standardowo do wychowywania. Niczego mu nie zabraniała ani nie nakazywała i często poruszała trudne i poważne tematy.

Jerzy opowiedział także śmieszną anegdotkę o tym, jak jego mama zareagowała, gdy chłopak po raz pierwszy do domu wrócił pijany. Renaty Dancewicz po prostu się… roześmiała.

- Mam wrażenie, że mama zawsze dość ironicznie podchodziła do roli matki. Bez zbędnego napięcia - podsumował w wywiadzie.

Sonda
Wesele bez alkoholu. Co o nim myślisz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany