Dramat Izy w "40 kontra 20". Kogo wybierze - córkę czy Kochanka?

2021-07-28 14:50
Iza z 40 kontra 20 wybierze córkę czy Kochanka?
Autor: TVN materiały prasowe, Player Iza z 40 kontra 20 wybierze córkę czy Kochanka?

W programie "40 kontra 20" robi się naprawdę gorąco! Wszystko za sprawą Izy (51 l.) i jej córki Lindy (31 l.). Okazuje się, że obie panie są zainteresowane Robertem Kochankiem (43 l.). Która z nich skradnie jego serce i przed jakim dylematem stanie Iza? Tylko u nas przedpremierowy fragment odcinka "40 kontra 20"!

Pod koniec czerwca wystartował nowy program TVN7 "40 kontra 20". Obserwujemy w nim losy dwóch przystojnych mężczyzn oraz pięknych kobiet, które walczą o ich względy. Pierwsze dni były bardzo przyjemne i upływały na rozmowach, zabawach w basenie, randkach. Z czasem jednak włączyła się rywalizacja, a kolejne uczestniczki żegnały się z grecką wyspą. 

Dramat w show TVN7. Uczestniczka "40 kontra 20" ma dość: "Wycofuję się". Opuści program przez Kochanka?

Kilkanaście dni temu do programu weszła Linda. Jak się okazało - córka Izy. Sytuacja między paniami staje się coraz bardziej napięta. Do tej pory Robert Kochanek adorował tylko Lindę, z którą doszło do masaży, pocałunków co pogłębiło ich relację. Wtedy, nieoczekiwanie zaczęła się nim interesować Iza. Zaczyna to mocno stresować Lindę, która chce się upewnić, że gdyby doszło do jakiejś niespodziewanej sytuacji między Izą, a Robertem to Iza tego nie odwzajemni.

Pada mocne pytanie od Lindy. – Gdyby Robert chciał cię pocałować, ale nie zwykle, tak prawdziwie, z języczkiem – odwzajemniasz pocałunek? - zapytała matkę. Dla Izy był to cios, ponieważ Robert przypadł jej bardzo do gustu, ale córka wywiera na nią presję i nie pozwala jej otworzyć się przed Kochankiem. Jak z tego wybrnie? Czy wybierze Roberta czy córkę? Więcej wieczorem o 20:00 w TVN7.

Wstrząsające kulisy programu TVN. Uczestniczki przechodziły katusze i męki [GWIAZDY BEZ MASKI]

40 kontra 20. Iza wybierze córkę czy Kochanka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE