45-letnia gwiazda "Rancza" NAGO. Co za widok!

2021-12-15 10:59
Anna Iberszer, gwiazda Ranczo w nagiej sesji
Autor: AKPA Anna Iberszer, gwiazda "Ranczo" w nagiej sesji

Anna Iberszer (45 l.) to aktorka i tancerka. Szerszej publiczności znana jest z serialu "Ranczo", w którym wcielała się w postać pięknej Włoszki, policjantki Franceski. Gwiazda pochwaliła się efektami zmysłowej sesji zdjęciowej, którą wykonała aktorka znana z "Klanu"! 45-letnia Iberszer zachwyciła fanów. Pozowała nago, prezentując doskonałe ciało. Zobaczcie sami!

Anna Iberszer zainspirowała twórców "Rancza". W serialu TVP wcieliła się w postać policjantki o imieniu Francesca. W rzeczywistości aktorka też ma włoskie korzenie! Jej dziadkiem był Tadeusz Markowicz, żołnierz w armii generała Andersa, który walczył we Włoszech. Jej babką była Angela Gasperini, która urodziła się w Wenecji. Gwiazda występuje w warszawskich teatrach, tańczy flamenco i tango argentyńskie i chętnie pozuje do zdjęć. Iberszer pochwaliła się na Instagramie sesją zdjęciową, którą wykonała dla niej Paulina Holtz - aktorka znana z roli Agnieszki Lubicz w serialu "Klan". Holtz zajęła się fotografią na poważnie i robi zdjęcia swoim koleżankom z branży. To, jaką zmysłową sesję przygotowała dla córki wójta z "Rancza" sprawdzisz tutaj. 

Anna Iberszer w obiektywie Pauliny Holtz pozuje całkiem nago, zostawiła tylko buty. Fani zachwycają się perfekcyjnym ciałem 45-letniej aktorki. Oceńcie to sami i weźcie udział w naszej sondzie poniżej.

W galerii poniżej zobaczycie inne sesje nago. Uczestnicy "Top Model" musieli przełamać swoje lęki

Sonda
Sesje nago w sieci
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE