Dorota Stalińska w Kogel Mogel 4

i

Autor: Karina Szymczuk/MTL Maxfilm Dorota Stalińska w Kogel Mogel 4

67-letnia aktorka w panterkach i rudych włosach. Tak wygląda w "Kogel Mogel 4"!

2020-07-23 11:37

Prace na planie "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4" trwają od kilku dni. Jak dowiedział się "Super Express" do obsady dołączyła Dorota Stalińska (67 l.). Kogo zagra popularna aktorka? I jak zmieniła się do roli?

W połowie lipca rozpoczęły się zdjęcia do komedii „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”. Poprzednia część "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" była najchętniej oglądanym filmem 2019 roku (2,4 mln widzów w kinach). W kontynuacji nie zabraknie dobrze znanych bohaterów, ale także pojawią się nowe, barwne postacie. Jedną z nich będzie Honorata (Dorota Stalińska), mama Marlenki (Katarzyna Skrzynecka) oraz teściowa Piotrusia (Maciej Zakościelny). Pojawienie się barwnej kobiety zburzy spokój małżonków...

Ruszyły zdjęcia do "Kogel Mogel 4". Co z Katarzyną Łaniewską? Czy wystąpi w filmie?

Aktorka zdjęciami z planu pochwaliła się na swoim Facebooku. Trzeba przyznać, że jej metamorfoza robi wrażenie. W panterkach i kiczowatych stylizacjach wygląda jak filmowa córka!

"A oto kochani dalsza część moich niezwykłych paznokci... uchylam rąbka tajemnicy... zdjęcia w toku.....macie jakiś pomysł co to za rola i w jakim filmie?" - zapytała na swoim Facebooku.

Dorota Stalińska w filmie Kogel Mogel 4

i

Autor: Karina Szymczuk/MTL Maxfilm Dorota Stalińska w filmie Kogel Mogel 4
Konflikt Łepkowskiej z Kasprzyk. Aktorka nie zagra w Kogel-mogel 4? Vlog Ewy Wąsikowskiej
Nasi Partnerzy polecają