69-letni Grzegorza Markowski nie tak dawno narzekał na pogorszenie stanu zdrowia, a teraz to!

i

Autor: AKPA

Ten szczegół przykuł ich uwagę

69-letni Grzegorz Markowski nie tak dawno narzekał na pogorszenie stanu zdrowia, a teraz to! Fani zaczęli go ostrzegać

2022-10-24 20:27

Grzegorz Markowski (69 l.) to były frontman i wokalista zespołu Perfect. Mężczyzna zrezygnował z roli lidera po przeszło 40 latach występowania z grupą na scenie. Teraz od czasu do czasu koncertuje z córką, Patrycją Markowską (43 l.). Ostatnio kobieta opublikowała w mediach społecznościowych nowe zdjęcie z ojcem. Uwagę internautów przykuł jeden niepokojący szczegół. Fan Markowskiego postanowił go ostrzec!

Grzegorz Markowski to były wokalista i frontman Perfectu, z którym występował na scenie od przeszło 40 lat. W 2019 roku wokalista ogłosił, że odchodzi z zespołu. Dwa lata później pozostali członkowie grupy poinformowali w mediach społecznościowych o definitywnym zakończeniu jej działalności. Wpływ na tę decyzję miała pandemia koronawirusa oraz pogarszający się stan zdrowia Markowskiego. Mężczyzna pojawia się jednak z córką na scenie, choć ta wspominała w jednym z wywiadów, że jej ojciec nie chce już śpiewać i musi "wyciągać go za uszy". W sierpniu 2022 roku Markowscy zagrali razem w Sopocie, a w październiku - we Wrocławiu. Ich kolejne koncerty odbędą się również w listopadzie.

Grzegorz Markowski pali papierosa? Fani są zaniepokojeni

Patrycja Markowska aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje 159 tys. osób. Kobieta chętnie pokazuje fanom kadry ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Ostatnio opublikowała fotografię, na której widzimy ją w towarzystwie ojca. Markowska trzyma w rękach ukulele i wygląda na to, że świetnie się bawi. Uwagę internautów przykuło z kolei to, co ma w ustach były frontman Perfectu. Kilka osób stwierdziło, że mężczyzna pali papierosa.

- Rzuć faje, mnie prawie zabiły - ostrzegł jeden z komentujących. 

- Panie Markowski, jakie palimy? - zainteresował się kolejny.

- Jak miło widzieć pana Grzegorza, tylko zamiast fajki mikrofon i byłby czad - skomentowała następna użytkowniczka Instagrama.

W rozmowie z magazynem "Prestiż" z lutego 2020 roku Grzegorz Markowski przyznał, że pali papierosy, choć nałóg mu nie służy.

- [...] Codziennie od lat ćwiczę na siłowni, żeby na scenie nadal mieć tę energię i nie stać się smutnym starszym panem z mikrofonem. Palę papierosy, nie powinienem, ale lubię - powiedział wówczas.

Przypominamy, że nie tak dawno Markowski narzekał na pogorszenie stanu zdrowia. Myślicie, że powinien rzucić papierosy?

Sonda
Palisz papierosy?
Nasi Partnerzy polecają