Wojciech Mann

i

Autor: akpa

Co się dzieje z Wojciechem Mannem?! Jego szczere wyznanie szokuje. "Z wielką ulgą..."

2022-01-25 13:37

Wojciech Mann obchodzi swoje 74. urodziny. Przez wiele lat był wielką gwiazdą telewizji, wszędzie było go pełno. Ostatnio jednak niemal zupełnie zniknął. Co teraz dzieje się z Wojciechem Mannen? Czym zajmuje się legendarny dziennikarz?

Wojciech Mann jest znanym i szanowanym polskim dziennikarzem radiowo-telewizyjnym. Przygodę zawodową rozpoczął już w wieku 17 lat, zostając redaktorem Rozgłośni Harcerskiej. Zaledwie dwa lata później dołączył do Programu Trzeciego Polskiego Radia, w którym prowadził wiele autorskich audycji. W radiowej trójce spędził aż 53 lata! Mann po tak długim czasie zdecydował się odejść w geście solidarności z wcześniej zwolnioną współpracowniczką – Anną Gacek (41 l.). 

- Trójki już nie ma. Została zadeptana, zniszczona i rozjechana prymitywnym walcem. Stoi budynek, wisi neon, może nawet świeci. Ale nie ma Trójki – mówił dziennikarz w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl.

Wojciech Mann tuż po odejściu z Programu Trzeciego Polskiego Radia, w 2020 roku zaangażował się w projekt stworzenia stacji „Radio Nowy Świat”. Na swoim koncie ma jeszcze wiele innych przedsięwzięć. Jest też autorem tekstów do piosenek m.in. Zbigniewa Wodeckiego czy Anny Jantar! W 1993 roku wraz z Krzysztofem Materną założył „Radio Kolor”, działające po dziś dzień. Obecnie najbardziej kojarzony jest z prowadzenia „Szansy na sukces”, która tuż po odejściu Manna została zdjęta z anteny. Program reaktywowano dopiero kilka lat później. Aktualnie prowadzi go Marek Sierocki (63 l.).

Wojciech Mann chętnie dzieli się przekonaniami politycznymi na Facebooku

Ostatnio wpisy Manna są nacechowane politycznie. W połowie listopada ubiegłego roku, po dwumiesięcznej nieobecności, napisał on post, w którym wyjaśnił osobiste powody dla których usunął się w cień.

Czym zajmuje się obecnie Mann?

Wojciecha Manna możemy usłyszeć przede wszystkim w Radiu Nowy Świat, prowadzi on piątkowe pasmo poranne („Poranna manna”) oraz autorską audycję muzyczną „Manniak po omacku”.

Ostatnio w urodzinowej rozmowie z Faktem, wyznał, że obecnie wolny czas spędza, leniuchując! Takie szczere wyznanie może szokować jago fanów.

Jestem strasznym leniem. I to od urodzenia. Jak nie mam na głowie żadnych sygnałów, że coś trzeba zrobić, to z wielką ulgą przestaję robić cokolwiek - powiedział żartobliwie.

Sonda
Czy zdarzyło Ci się słuchać audycji Wojciecha Manna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany