Halina Frąckowiak kończy 75 lat

i

Autor: Akpa Halina Frąckowiak kończy 75 lat

Piosenkarka jest otwarta na miłość

Halina Frąckowiak i Jerzy Zelnik mają się ku sobie? Aktorzy znają się od ponad 40 lat! Teraz zaiskrzyło?

2023-01-17 11:30

Halina Frąckowiak (75 l.), diwa polskiej estrady, od lat żyje samotnie. Po rozstaniu z mężem, śp. Krzysztofem Bukowskim (+61 l.), a także po tragicznej utracie kolejnego partnera, Józefa Szaniawskiego (+68 l.), piosenkarka odstawiła życie miłosne na bok. Od lat jest sama, ale to może się zmienić! Ostatnio media spekulują, że może łączyć ją coś więcej ze znanym aktorem. Jaka jest prawda? Sprawdźcie szczegóły.

Halina Frąckowiak jest ikoną polskiej estrady. Ceniona od lat piosenkarka jest pod baczną obserwacją mediów, które rozpisywały się o jej życiu zarówno wtedy, gdy była żoną Krzysztofa Bukowskiego, jak i wtedy, gdy związała się z Józefem Szaniawskim. Owocem tego drugiego związku jest syn Filip, oczko w głowie 75-letniej wokalistki. Halina Frąckowiak najpierw rozstała się z mężem, który później odszedł - w 2001 roku. Następnie mocno przeżyła śmierć drugiego partnera. Od tamtego czasu odstawiła życie miłosne na bok. I choć od lat jest sama, to media spekulują, że być może to się zmieni. 77-letni Jerzy Zelnik, znany i lubiany aktor, pojawił się na jej horyzoncie. "Dobry Tydzień" zastanawia się, czy to coś więcej niż przyjaźń? "Byłaby z nich piękna parą", mówią magazynowi znajomi dwójki artystów. Frąckowiak postanowiła odnieść się do sprawy.

75-letnia Halina Frąckowiak od lat jest sama, ale to może się zmienić! Obok niej kręci się znany aktor

Halina Frąckowiak i Jerzy Zelnik mają wiele wspólnego. Oboje zostali docenieni w świecie show biznesu za swoje niezwykłe umiejętności artystyczne, oboje pokochali również odbiorcy. Zarówno Frąckowiak, jak i Zelnik, wiodą także życie w pojedynkę, otoczeni miłością dzieci i wnuków. "Dobry Tydzień" skontaktował się z wokalistką i aktorem, by wypytać, jak się sprawy mają.

"Nie spotkałam kogoś takiego, z kim chciałabym wziąć ślub. Ale jestem otwarta na wszystko, co dobre, piękne i kochane. Bardzo potrzebuję być z ludźmi. Mam rodzinę, uwielbiam, jak przychodzą do mnie goście. Staram się cieszyć tym, co jest", wyznała Halina Frąckowiak. "Znamy się od lat (z Jerzym Zelnikiem - red.). Ale nie jest to bardzo bliska relacja", wyjaśniła wcześniej magazynowi. Jerzy Zelnik miał dodać, że "ludzi jednej wiary wiele łączy".

Frąckowiak i Zelnik faktycznie znają się od lat. 40, dodajmy. Wzajemnie darzą się dużym szacunkiem. "Dobry Tydzień "donosi, że Halina z Jerzym od lat spotykają się też na uroczystościach religijnych i patriotycznych. "Zaprzyjaźniona z artystami osoba obserwuje ich i sądzi, że są do siebie bardzo podobni i byliby piękną parą w jesieni życia", czytamy w magazynie, który zastanawia się, "czy w życiu Haliny pojawi się miłość...?".

Niezależnie od wszystkiego, życzymy zarówno Halinie Frąckowiak, jak i Jerzemu Zelnikowi, wszystkiego najlepszego.

Zobacz również poniższą galerię zdjęć: Halina Frąckowiak kończy 75 lat

Sonda
Czy Halina Frąckowiak i Jerzy Zelnik byliby dobrą parą?
75-letnia Halina Frąckowiak wciąż zachwyca: Nie mam żadnego problemu z wiekiem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany