Nergal już się nie wywinie? Usłyszał poważne zarzuty. Zobacz, co zrobił z obrazem Matki Boskiej

2021-02-07 19:11
Nergal z poważnymi zarzutami! Zobacz, co zrobił z obrazem Matki Boskiej
Autor: AKPA

Nergal znowu narozrabiał! Muzyk znany jest ze swoich kontrowersyjnych zachowań. Prokuratura Okręgowa w Warszawie skierowała przeciwko niemu akt oskarżenia. Nergal obraził uczucia religijne czterech osób. Chodzi o to, jak potraktował wizerunek Matki Boskiej. Zobaczcie, co zrobił.

Ostatnio Nergal sporo nabroił. Najpierw udostępnił w sieci prywatny filmik z urodzin Andrzeja Piasecznego. Impreza wymknęła się spod kontroli. Piasek, wznosząc toast, krzyczał "je*ać biedę" i klął jak szewc, a Majka Jeżowska śpiewała mu piosenkę o narkotykach. Nergal znów jest na językach ludzi. Obraził uczucia religijne kilku osób. To zresztą nie pierwszy raz. Gwiazdor zamieścił nawet na swoim Instagramie opis, który ma być ostrzeżeniem: "Treści prezentowane na profilu mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, przestań mnie obserwować". Prokurator Aleksandra Skrzyniarz poinformowała PAP, że przeciwko muzykowi skierowany został akt oskarżenia: - Adam D. oskarżony jest o to, że w dniu 25 września 2019 r., działając za pośrednictwem sieci Internet znieważył publicznie przedmiot chrześcijańskiej czci religijnej w postaci osoby Matki Boskiej, w ten sposób, że na portalu społecznościowym Facebook, na oficjalnym profilu, umieścił zdjęcie prezentujące zniszczony obraz przedstawiający wizerunek Matki Boskiej z umieszczonym w miejscu twarzy wskazanej postaci obutej nogi, które to zdjęcie opisał +on the set+, co w tłumaczeniu oznacza +na planie+, czym obraził uczucia religijne czterech osób. O występku Nergala zawiadomili przedstawicieli Ordo Iuris i Towarzystwa Patriotycznego. Warszawska prokurator dodała, że w toku śledztwa przesłuchano pokrzywdzonych oraz powołano biegłego z zakresu religioznawstwa: - Z opinii płynie jednoznaczny wniosek, że stąpanie butem po obrazie Matki Bożej stanowi obrazę uczuć religijnych.  Nergal nie przyznał się do zarzucanego czynu, odmówił również składania wyjaśnień.

ZOBACZ: Szokujące zmiany w ramówce Polsatu! "Taniec z Gwiazdami" znika na dobre

ZOBACZ: Kasia Cichopek ostrzega fanów. Nie dajcie się nabrać! Wstyd robić takie rzeczy

Skandaliczne urodziny Andrzeja Piasecznego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE