Adam Zdrójkowski na Zanzibarze wisi na palmach! Fotorelacje w pełnym słońcu udostępnia na Instagramie

2021-12-05 19:49

Adam Zdrójkowski znany jest już jako aktor i prezenter telewizyjny. Brał również udział w programach rozrywkowych. W ostatnim czasie udało mu się zająć trzecie miejsce w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Po tak rozległej aktywności zawodowej pomimo młodego wieku, Zdrójkowski niewątpliwie zasłużył na porządne wakacje. Aktualnie jego Instagram przepełniony jest ciekawymi fotorelacjami z wyjazdu na Zanzibar!

Młody aktor i prezenter telewizyjny – Adam Zdrójkowski, postanowił uciec od ponurego jesienno-zimowego klimatu obecnego w Polsce, do cieplejszego miejsca. Od niedawna na jego Instagramie pojawia się coraz więcej zdjęć relacjonujących jego wakacje na Zanzibarze.

Zapracowany na co dzień artysta, w końcu ma moment na prawdziwy relaks. Po zajęciu trzeciego miejsca w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” postanowił odpocząć na Zanzibarze. Ponadto Adam Zdrójkowski niedawno zakończył czteroletni związek z Wiktorią Gąsiewską. Jak wiemy z relacji mediów, aktor mocno przeżywał rozstanie. Taka niespodziewana i trudna zmiana życiowa mogła przyczynić się do narodzenia się u niego pilnej potrzeby wyjazdu.

Dzięki stałym relacjom na Instagramie Zdrójkowskiego, fani mogą dowiedzieć się, że aktor świetnie bawi się na zasłużonych wakacjach. Nie tylko zażywa kąpieli słonecznych i wodnych, ale również spędza czas na odkrywaniu zanzibarskiej flory i fauny.

Ze zdjęć wiemy, że Zdrójkowski wspina się na palmy i ma okazję na bliższe poznanie tamtejszych zwierząt. Owocne korzystanie z wakacji, nie przeszkadza mu jednak w ciągłym dbaniu o formę. Nawet na Zanzibarze uczęszcza na siłownię!

Sonda
Czy w tym roku byłeś/aś na zagranicznych wakacjach?
Edyta Górniak dziękuje za nagrodę za hit 30-lecia "Super Expressu"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE