Małgorzata Socha ma w domu bałagan!

i

Autor: AKPA Małgorzata Socha na nowym zdjęciu z partnerem!

Małgorzata Socha na nowym zdjęciu z partnerem! Wreszcie wiadomo, jak wygląda

2021-12-05 16:30

Romantyczny wyjazd do Barcelony stał się dla Małgorzaty Sochy idealną okazją, aby zaskoczyć swoich fanów. Aktorka ceni swoją prywatność i nie udostępnia wizerunku partnera w mediach społecznościowych. Tym razem zrobiła wyjątek. W niedawnym poście na Instagramie Sochy, możemy z bliska zobaczyć twarz jej wybranka. Fani jednogłośnie życzą parze udanego romantycznego wypadu.

Małgorzata Socha już od 13 lat jest w udanym związku małżeńskim z Krzysztofem Wiśniewskim. Należy ona do grona celebrytek, które nie chwalą się publicznie swoimi partnerami. Niedawno jednak zrobiła wyjątek. W przypływie zapewne pozytywnych emocji, wywołanych romantycznym wyjazdem do Barcelony, aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z partnerem. Fotografia przedstawia Wiśniewskiego całującego żonę w policzek. Para zdjęciem upamiętniła widoki uliczek Barcelony.

Aktorce wcześniej nie zdarzało się ukazywać twarzy partnera w taki sposób, dlatego też fani zostali zaskoczeni! Szczęśliwi rodzice trójki dzieci od zawsze pilnowali swojej prywatności. Tym razem Krzysztof Wiśniewski chętnie ukazał fanom żony swoją twarz. Fotografia spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. Pod postem znaleźć możemy ogromną ilość komentarzy, chwalących parę. Zdjęcie zostało podpisane przez Sochę słowami "Przyłapani na randce" - i tak chyba czują się jej fani!

Wyjazd pary do Barcelony relacjonowany jest przez celebrytkę na Instagramie. Z udostępnianym tam zdjęć i nagrań możemy wywnioskować, że para przeżywa niezapomniane chwile i świetnie bawi się na wyjeździe. Zajadają się miejscowymi przysmakami i wykorzystują w pełni swój wolny czas.

Sonda
Czy korzystasz z instagrama?
Krystian Ochman za kulisami The Voice of Poland
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE