Agnieszka Skrzeczkowska i jej partnerka napisały książkę! „Lesby” to autobiografia o poszukiwaniu siebie i cierpieniu

2021-12-04 23:00
Agnieszka Skrzeczkowska i jej partnerka napisały książkę!
Autor: materiały prasowe

Znana para influencerek postanowiła wydać autobiograficzną książkę. Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska długo ukrywały ten fakt przed swoimi fanami. Ostatnio podzieliły się nowiną o wydaniu napisanej przez obie kobiety książki o kontrowersyjnym tytule „Lesby”. Jest to opowieść o ciężkich życiowych momentach i poszukiwaniu swojego prawdziwego Ja.

Agnieszka "Maschines" Skrzeczkowska i Karolina "Way Of Blonde" Brzuszczyńska są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych influencerek w ostatnim czasie! Kobiety znane są z udziału w Top Model, gdzie na castingu stawiły się razem. Agnieszka dostała się do dalszych etapów programu. Z kolei Karolina kojarzona jest ze swoimi sukcesami w taekwondo oraz udziałem w "Ninja Warrior Polska". Celebrytki uważane są za oryginalne postaci w polskim show biznesie, ze względu na swoją orientację. Nie wstydzą się one otwarcie mówić o różnych aspektach swojego homoseksualnego związku.

Obie kobiety są aktualnie youtuberkami, tiktokerkami oraz z ogromnym powodzeniem prowadzą swoje instagramowe profile. Ponadto młode kobiety mają własną markę ubrań. Wydaje się, że zawodowo osiągnęły już wszystko. Ostatnio jednak zaskoczyły swoich fanów nową wiadomością. Postanowiły wydać książkę!

Agnieszka i Karolina od dłuższego czasu dzieliły się w mediach społecznościowych opowieściami o nieprzyjemnych sytuacjach mających miejsce w Internecie, jak i w życiu codziennym. Większość z nich spotykała je ze względu na orientację seksualną. Związek tych dwóch, niebywale aktywnych zawodowo kobiet, niejednokrotnie linczowany był w sieci.

Książka autorstwa Maschines i Way Of Blonde nosi tytuł „Lesby”. Opowiada ona o wielu trudnych życiowych momentach. Jest autobiografią dwóch kobiet, które przeszły wiele, aby osiągnąć swoje cele i marzenia, a także w walce o prawdziwą miłość. Książka ta będzie dobrą okazją dla fanów, aby poznać influencerki z bardziej "przyziemnej" perspektywy niż ta, którą ukazują one poprzez media społecznościowe.

Sonda
Czy lubisz czytać książki?
SuperNova LIVE: To był rok w Radiu SuperNova
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE