Karolina Robinson – młoda, zdolna i ekscentryczna! Czy trafiła do serc fanów?

2021-12-04 21:16
Karolina Robinson doprowadziła trenerów do rozkoszy! Kim jest uczestniczka Voice of Poland?
Autor: Natasza Młudzik / TVP Karolina Robinson doprowadziła trenerów do rozkoszy! Kim jest uczestniczka Voice of Poland?

Karolina Robinson wystąpiła w tegorocznej edycji „The Voice of Poland”. Znana pod pseudonimem "Kay Ra" artystka, wzbudziła chyba najwięcej emocji. Pomimo, że opuściła już program, wciąż jest o niej głośno. 23-latka uważana jest za najbardziej kontrowersyjną postać tego sezonu. Ekscentryczna młoda kobieta wyróżnia się zarówno talentem wokalnym, jak i specyficznymi stylizacjami. Fanom programu w oczy rzuciła się także jej wyjątkowo barwna gestykulacja. Czy jej oryginalność pomoże w poszerzaniu grona fanów?

Fani dyskutowali – i nadal nie przestają – o oryginalnym głosie Karoliny Robinson, a w szczególności o jej wyglądzie. Ponadto wokalistkę odznacza dość oryginalny sposób wypowiadania się i gestykulacji. To wszystko wystarczyło, aby wokół jej osoby wzbudziły się gorące dyskusje. Pomimo niemałej ilości negatywnych komentarzy w stosunku do Karoliny Robinson, pojawiają się również te bardziej budujące.

Gratuluję Ci odwagi i dojścia do półfinału w The Voice! Byłaś moją faworytką tej edycji. Masz piękny głos i równie bogatą osobowość. Nie przejmuj się tymi wszystkimi negatywnymi komentarzami, najczęściej piszą je ludzie, którzy w życiu nie mają zbyt wiele do zaoferowania. Zrobisz karierę na polskiej scenie, życzę Ci tego z całego serca. Głowa do góry i pozostań sobą do końca! Jesteś piękną i utalentowaną dziewczyną – pisze odbiorca twórczości Karoliny

Pod internetową twórczością studentki neuroinformatyki znaleźć można komentarze ze skrajnie różnych stanowisk. Nie ulega wątpliwości, że odpadnięcie 23-latki z programu odbiło się niemałym echem w mediach społecznościowych. Czy zdobyte w „The Voice of Poland” grono fanów pozostanie wierne artystce?

Sonda
Kto wygra "The Voice of Poland 12"?
SuperNova LIVE: To był rok w Radiu SuperNova
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE