Olbrzymia afera w "Pytaniu na śniadanie". Widzowie nie byli w stanie tego oglądać. Skandaliczna wypowiedź

2021-06-23 9:57
Izabella Krzan, prowadząca Pytanie na śniadanie
Autor: Instagram Izabella Krzan, prowadząca "Pytanie na śniadanie"

Widzowie "Pytania na śniadanie" byli w szoku, gdy obejrzeli jedno z ostatnich wydań programu TVP. Poruszano temat walki z cellulitem u dzieci i młodzieży. Do studia zaproszono ekspertkę, która wyjaśniała, jak pozbyć się cellulitu u pięciolatki! Widzowie nie mogli uwierzyć, że uznano to za problem. Twórcy programu oberwali, a zaproszona ekspertka została ostro skrytykowana. Miała się pomylić i opowiadać o zupełnie czym innym! Sprawdźcie, jak zareagowali internauci. Okropnie się rozczarowali!

W "Pytaniu na śniadanie" poruszono temat, który okazał się bardzo kontrowersyjny dla widzów TVP. "Moja 5-letnia córka ma cellulit – czy to powody do niepokoju?" – brzmiał temat dyskusji. Szybko okazało się, że widzom nie spodobał się temat, który według nich - rozbudza kompleksy u dzieci. Zaproszonej do studia ekspertce też się oberwało! Miała pomylić pojęcia i nie odróżnić cellulitisu od cellulitu. Jak podano na stronie www.skinmate.pl: - Chociaż obydwa wyrazy odnoszą się do stanu skóry, cellulit dotyczy jedynie jej wyglądu, pewnego rodzaju deformacji o charakterze estetycznym (albo raczej nieestetycznym). Cellulitis to już poważniejsza sprawa, gdyż oznacza jednostkę chorobową. Jest schorzeniem tkanki łącznej, a zmiana wyglądu skóry to jeden z objawów tej choroby.

Internauci nie zostawili suchej nitki na twórcach "Pytania na śniadanie". Oto, jak skomentowali temat wydania programu na Facebooku:

- Powinniście sprawdzać wiedzę swoich gości przed programem. Jakoś weryfikować. "ekspertka " myli cellulit z cellulitisem a to całkiem coś innego. Cellulitis jest jednostka chorobowa.

- Co to za durny temat?!?! (...) nikt wam nie powiedział jakie skutki dla dziecka/nastolatka może mieć samo podjęcie takiego "problemu" w telewizji?

- Włączyłam telewizor i akurat na to trafiłam. Pani ekspertki to się słuchać nie dało, strasznie przemądrzała i jak za karę siedziała.

Dzień dobry TVN i Pytanie na śniadanie toczą batalię o widzów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE