A to zaskoczenie!

Agata Buzek całuje się z Andrzejem Chyrą! Wcale się z tym nie kryją (GALERIA)

2022-09-22 13:55

Ostatnio trudno nadążyć za Agatą Buzek (46 l.). Dosłownie chwilę temu przyłapaliśmy córkę premiera na czułościach z przyjaciółką, a teraz zobaczyliśmy, jak całuje się z Andrzejem Chyrą. Namiętnym pocałunkom nie było końca, a to wszystko działo się w samym centrum Warszawy.

Życie prywatne Agaty Buzek owiane jest tajemnicą. Podobnie jak jej ostatni związek z Jackiem Braciakiem. Para rzadko pokazywała się publicznie, a jakiś czas temu pojawiły się plotki o kryzysie w ich związku, a nawet rozstaniu. Jednak sami zainteresowani nie komentują tej sprawy. Wygląda jednak na to, że aktorka korzysta z życia i świetnie się bawi. Ostatnio przyłapaliśmy ją na czułościach jakim oddawała się z przyjaciółką. Obie panie spacerowały ulicami Sopotu, robiły zakupy i nie szczędziły sobie czułych objęć i pocałunków. Tym bardziej byliśmy zdziwieni, gdy zobaczyliśmy, jak córka premiera jest namiętnie całowana przez Andrzeja Chyrę. I to nie była scena z filmu...

Agata Buzek i Andrzej Chyra w namiętnym pocałunku

Przechodnie nie mogli uwierzyć w to co widzą. W samym centrum Warszawy, pod Pałacem Kultury i Nauki, Agata Buzek namiętnie całowała się z Andrzejem Chyrą. Para wcale się nie kryła z okazywaniem sobie takich czułości. 

Zobacz, jak całują się Buzek i Chyra:

Pocałunek Buzek i Chyra ma zachęcić do pokoju

Okazuje się, że namiętne pocałunki Agaty Buzek i Andrzeja Chyry to część akcji KISS4PEACE w ramach obchodzonego 21 września Międzynarodowego Dnia Pokoju. Aktorka postanowiła mocno zaszaleć, bo całowała się nie tylko ze swoim kolegą po fachu, ale także reżyserem Marcinem Latałłą. To na pewno wszystko w ramach promowania akcji?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE