W ostatniej chwili udało im się uciec z płonącego domu! Agata Młynarska prosi o pilną pomoc!

2021-10-28 12:58
Agata Młynarska prosi o pilną pomoc! Spłonął dom dziennikarki, straciła dorobek całego życia!
Autor: AKPA Agata Młynarska prosi o pilną pomoc! Spłonął dom dziennikarki, straciła dorobek całego życia!

Agata Młynarska zwróciła się do fanów z prośbą o pomoc dla swojej koleżanki po fachu. Znana dziennikarka w wyniku tragicznych wydarzeń straciła dorobek całego życia. W jej domu wybuchł pożar, a w środku oprócz niej był także jej syn. Całe szczęście, obojgu udało się uciec w ostatniej chwili. Trwa zbiórka pieniędzy na odbudowę ich domu. Poznajcie smutne szczegóły.

Agata Młynarska nie raz udowodniła, że jest osobą o wielkim sercu. Tym razem zaangażowała się w pomoc znanej dziennikarce Małgorzacie Puczyłowskiej.

NIE PRZEGAP: Poznaliśmy szokującą prawdę o Mamie Ginekolog. Wprowadza w błąd miliony Polaków?!

- Tragicznej nocy 3 lutego znana dziennikarka Małgorzata Puczyłowska straciła w pożarze dom i cały dorobek życia: sprzęty gospodarstwa domowego, meble, dokumenty, pamiątki, odzież, buty, zdjęcia oraz materiały do książek, które pisze. Na poddaszu, w samodzielnym mieszkaniu mieszkał syn dziennikarki, spłonęły zatem dwa mieszkania. Oboje uratowali się w ostatniej chwili zabierając ze sobą jedynie to, co było w zasięgu ręki - pisze Agata Młynarska na swoim profilu na Facebooku.

Puczyłowska nie może liczyć na odszkodowanie.

- Niestety z powodu przewlekłych problemów ze zdrowiem, dziennikarka nie ubezpieczyła domu, a koszty jego odbudowy są obecnie ogromne, gdyż materiały budowlane w dobie koronawirusa wielokrotnie podrożały - informuje Agata Młynarska.

NIE PRZEGAP: Agnieszka Woźniak-Starak spotyka się z tajemniczym mężczyzną?! Znajomi donoszą: znowu jest ZAKOCHANA!

W sieci powstała zbiórka, którem celem jest zebranie 99 tysięcy na odbudowę domu. 

- Rodzina, przyjaciele, zaprzyjaźnione z dziennikarką gwiazdy oraz nieznani ludzie dobrej woli ruszyli na pomoc. Zrobiono wiele, ale dom wciąż jest w odbudowie - czytamy we wpisie Młynarskiej.

W akcję zaangażowało się też kilka znanych osób, m. in. Joanna Kurowska, Anna Korcz i Dorota Goldpoint. Mimo to, do 28 października, udało się zebrać zaledwie 12 tysięcy złotych. Wciąż brakuje prawie 87 tysięcy... Agata Młynarska ponownie zaapelowała do fanów o wpłatę pieniędzy. 

- Proszę Was o pomoc dla Małgosi! Dorzućcie się do zbiórki, która niebawem się kończy… - pisze Agata Młynarska.

Myślicie, że uda im się zebrać brakującą kwotę? Zobaczcie na zdjęciach niżej, w jakich warunkach mieszka Agata Młynarska.

NIE PRZEGAP: Maryla Rodowicz zrzuciła stanik i złączyła piersi z kroczem łańcuchem! Te zdjęcia to dopiero początek!

Sonda
Wpłacisz datek na odbudowę domu dziennikarki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE