Agnieszka Woźniak-Starak spotyka się z tajemniczym mężczyzną?! Znajomi donoszą: znowu jest ZAKOCHANA!

2021-10-28 8:10
Agnieszka Woźniak-Starak spotyka się z tajemniczym mężczyzną?! Znowu jest ZAKOCHANA!
Autor: AKPA Agnieszka Woźniak-Starak spotyka się z tajemniczym mężczyzną?! "Znowu jest ZAKOCHANA"!

Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie dwa lata temu. Jego nagła śmierć poruszyła cały kraj. Agnieszka Woźniak-Starak długo walczyła z traumą po stracie męża. Tygodnik donosi, że dziennikarka jest już gotowa, by rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. Podobno od jakiegoś czasu spotyka się z tajemniczym mężczyzną i znowu jest zakochana! Zobaczcie, kim jest facet, z którym spędza czas Agnieszka Woźniak-Starak.

Po tragicznych wydarzeniach na jeziorze Kisajno, Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się na jakiś czas z życia publicznego, by z dala od kamer przepracować swoją traumę. Potrzebowała roku, by powrócić do pracy. Tymczasem "Życie na gorąco" donosi, że po dwóch latach od śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak jest już gotowa na nowe uczucie.

NIE PRZEGAP: Adam Małysz przekazał radosną wiadomość milionom Polaków. Wszyscy na to czekali, już zaraz się zacznie

Fotoreporterzy przyłapali gwiazdę "Dzień Dobry TVN" na zakupach, na których towarzyszył jej tajemniczy mężczyzna. Tygodnik donosi, że Agnieszka kupiła sporo rzeczy m. in. kołdrę, poduszkę i inne przedmioty z domowych tekstyliów. Spore zakupy nosił za nią jej towarzysz. 

- Wcześniej byli razem w restauracji, a wieczorem wybrali się na wspólny spacer - czytamy w gazecie.

Tygodnik zaczął drążyć, kim jest tajemniczy mężczyzna u boku Woźniak-Starak. W tym celu dziennikarze skontaktowali się ze znajomymi dziennikarki. Osoby z jej otoczenia nie chciały jednak zdradzać zbyt wielu szczegółów tej relacji. Ujawnili tylko, że mężczyzna również jest związany z telewizją TVN.

- Ma na imię Remigiusz. Już od pewnego czasu jest im blisko do siebie - czytamy w "Życiu na gorąco".

Jak na razie Agnieszka Woźniak-Starak nie skomentowała tych doniesień. Myślicie, że naprawdę jest już gotowa na nowe uczucie?

NIE PRZEGAP: Widziała, jak Krzysztof Kiersznowski umiera! Rozdzierające serce wyznanie gwiazdy "Barw szczęścia"!

Sonda
Czy 2 lata po śmierci partnera/partnerki wypada związać się z kimś innym?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE