Agnieszka Kaczorowska wyprawiła 3-letniej przyjęcie urodzinowe!

i

Autor: AKPA/Niemiec, Instagram/@agakaczor

Bajeczne przyjęcie

Agnieszka Kaczorowska wyprawiła 3-letniej córce przyjęcie urodzinowe! Było bajecznie

2022-07-26 22:00

Agnieszka Kaczorowska (30 l.) niedawno świętowała 3. urodziny swojej córeczki, Emilii. Kobieta stanęła na wysokości zadania i postanowiła zorganizować przyjęcie w dokładnie takim motywie, w jakim wymarzyła sobie dziewczynka. Ostateczny efekt robi wrażenie!

Agnieszka Kaczorowska to aktorka, której największą rozpoznawalność przyniosła rola Bożenki Lubicz serialu TVP1 "Klan", w którym gra od 1999 roku. Poza tym widzowie mogli ją również oglądać w niektórych odcinkach serialu "Na dobre i na złe" oraz kilku sezonach "Tańca z gwiazdami". Prywatnie Kaczorowska jest żoną Macieja Peli, którego poślubiła w 2018 roku. Para doczekała się dwóch córek: Emilii (3 l.) i Gabrieli (rok). Aktorka jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych i chętnie dzieli się z fanami kadrami ze swojego życia prywatnego. Ostatnio mała Emilia obchodziła 3. urodziny! Rodzice postanowili wyprawić jej bajeczne przyjęcie urodzinowe z motywem morskich stworzeń.

Kiedy zapytałam ją jaką chciałaby mieć imprezkę urodzinową, to zaczęła mówić głównie o krabach, a potem też o żółwiach, ośmiornicach i meduzach. No to zaprosiliśmy wszystkich jej gości do świata oceanu… - napisała Agnieszka Kaczorowska na Instagramie.

Kaczorowscy zapewnili córeczce i jej gościom niesamowite atrakcje. Jak widać na krótkim nagraniu, które aktorka zamieściła na swoim profilu na Instagramie, stoły uginały się od słodkości. Nie zabrakło również dwupiętrowego tortu z cukrowymi figurkami przedstawiającymi morskie stworzenia. Do tego dekoracje w kolorach nawiązujących do głównego motywu, a także balony i kolorowanki. 

Przyjęcie urodzinowe córki Agnieszki Kaczorowskiej

i

Autor: Instagram/@agakaczor

Była rodzina, przyjaciele, koleżeństwo z przedszkola… i mnóstwo atrakcji. Gdy chciałam się dowiedzieć jak jej się podobało… to z podekscytowaniem i iskierkami w oczach odpowiedziała przed snem: "byli wszyscy!" - dodała Kaczorowska.

Podoba Wam się motyw przyjęcia?

Agnieszka Kaczorowska-Pela szczerze o drugiej ciąży: Emilka będzie miała rodzeństwo
Sonda
Lepsze jest przyjęcie urodzinowe z motywem czy bez?
Nasi Partnerzy polecają