Agnieszka Litwin z Kabaretu Jurki

i

Autor: AKPA

Agnieszka Litwin

Gwiazda kabaretu rozwiodła się w tajemnicy. Rok temu walczyła z rakiem

2023-05-29 15:27

Agnieszka Litwin (51 l.) w ostatnim czasie miała sporo pracy. Po pokonaniu choroby nowotworowej wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami" i była jedną z wiodących satyryczek w Kabarecie na żywo w Polsacie. Teraz pojawiła się na kabaretonie podczas Polsat SuperHit Festiwal 2023. W jednej z rozmów wyjawiła, że jest po rozwodzie.

Agnieszka Litwin, która jest gwiazdą kabaretu Jurki, była żoną innego artysty kabaretowego, Jarosława Marka Sobańskiego (43 l.) znanego z Kabaretu Słuchajcie, a obecnie Kabaretu Zachodniego. Para ma córkę Tolę i syna Antoniego. Rozwód kabareciarzy owiany był tajemnicą. Dopiero w czasie festiwalu w Sobocie, Litwin zdecydowała się o tym opowiedzieć.

- Jestem po rozwodzie i jakby co jestem wolna. To cały czas gdzieś tam się pojawia. Nawet w "Tańcu z gwiazdami" pamiętam, czytałam jakieś wywiady, że mąż mnie wspiera. No nie, bo ja już nie jestem mężatką. Oczywiście bardzo pozdrawiam mojego byłego męża, ale już nie jesteśmy małżeństwem" - przyznała w rozmowie z Pomponikiem.

Przypomnijmy, że Agnieszka Litwin przez półtora roku walczyła ze złośliwym rakiem piersi. O postępach w leczeniu informowała w swoich mediach społecznościowych.

Gwiazda kabaretu walczy z nowotworem. Mocne słowa o PiS

Kontrowersyjny występ kabaretu Neo-Nówka. Jest afera! Poseł PO komentuje
Sonda
Oglądasz kabarety?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany