Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub w Dubaju! Nie uwierzycie, co ubrał Pan młody!

2023-11-29 20:58

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub! Jakiś czas temu pojawiły się już plotki, że aktorka i sportowiec są po ślubie. Okazało się, że były one przedwczesne. Teraz postanowili się podzielić tą wspaniałą nowiną. Zakochani powiedzieli sobie "tak" w Dubaju! Uwagę przykuwa jednak ubiór Roberta Karasia. Zobaczcie sami!

Agnieszka Włodarczyk to polska aktorka i piosenkarka. Ogólnopolska popularność zdobyła dzięki roli tytułowej bohaterki filmu "Sara", gdzie zagrała u boku Bogusława Lindy. Szersza publiczność kojarzy ją dzięki popularnemu serialowi "13 posterunek". Prywatnie aktorka tworzy szczęśliwy związek z Robertem Karasiem od 2020 roku. Są też oni rodzicami małego Milana. O ich ślubie spekulowano już od dłuższego czasu, mówiono nawet, że para wzięła już ślub. Teraz postanowiła uciąć wszelkie spekulacje! Podzielili się pięknymi kadrami z ceremonii!

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub! Pan młody wystąpił w T-shircie

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zrezygnowali z hucznego wesela. Zakochani wzięli kameralny ślub na dubajskiej pustyni. W mediach społecznościowych pojawiły się już pierwsze zdjęcia z kameralnej ceremonii. Agnieszka Włodarczyk postawiła na długą suknie w odkrytymi ramionami w stylu boho. Z kolei Robert Karaś powiedział "tak" w białych spodniach z podwiniętymi nogawkami oraz jasnym T-Shircie. Zobaczcie poniższe zdjęcia!

Zobacz poniższą galerię:

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają