Agnieszka Woźniak-Starak z ukochanym w Sopocie jak zgrane małżeństwo! Będzie ślub?

2022-07-04 5:02

Od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka (†39 l.) miną niebawem trzy lata. Nic zatem dziwnego, że wdowa po producencie układa sobie życie na nowo. Najwyraźniej Agnieszka Woźniak-Starak (44 l.) jest stała w swoich uczuciach, bo od blisko dwóch lat jest w związku i jak twierdzą jej znajomi, jest szczęśliwa. Póki co odwiedziła z chłopakiem upalny Sopot, gdzie musiała się chłodzić. Obejrzyj zdjęcia w naszej galerii!

Agnieszka Woźniak-Starak z partnerem. Kochają się bez ślubu

i

Autor: PAPARA20

Jej wybranek to warszawski biznesmen i restaurator. Towarzyszy on Agnieszce w codziennych czynnościach, jak również wolnych chwilach. Para wybrała się ostatnio na festiwal „Open'er” do Trójmiasta. Między koncertami spotykała się ze znajomymi i chłodziła napojami w nadmorskich lokalach. Agnieszka i jej towarzysz zachowywali się jak zgrane małżeństwo. Jednak, jak twierdzą jej bliscy, o takim obrocie spraw na razie nie może być mowy.

– Dla Agnieszki najważniejsza jest chemia. Chce być w towarzystwie fajnego faceta i to jej wystarcza. Żadne z nich nie potrzebuje rozgłosu, chcą wieść zwykłe życie – jak do tej pory. Żadne papiery, dokumenty i urzędy nie są im potrzebne. Po prostu cieszą się sobą – zdradził nasz rozmówca.

ZOBACZ TEŻ: Wybraliśmy ciekawe miejsca na wakacje w Polsce. Za bilet w dwie strony zapłacisz tylko 39 zł!

Popatrz jak wyglądał weekend Agnieszki i jej ukochanego:

Sonda
Lubisz Agnieszkę Woźniak-Starak?
Tak się zmieniał grób Piotra Woźniaka-Staraka

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki