Agnieszka Woźniak-Starak

i

Autor: AKPA

NOWY biust Agnieszki Woźniak-Starak? Wyciekły zdjęcia z Open’era

2022-07-03 14:03

Agnieszka Woźniak-Starak zaraz po ślubie z Adamem Badziakiem powiększyła biust. Obecnie po zabiegu nie ma śladu. Celebrytka zdecydowała się wrócić do naturalnego wyglądu. Jej obserwatorzy na zdjęciach z festiwalu Open’er zauważyli tę niemałą zmianę w wizerunku Woźniak-Starak. Zobacz, jak obecnie wygląda prezenterka oraz reakcje jej fanów.

Agnieszka Woźniak-Starak to pierwsza w historii gwiazda TVP, która publicznie i otwarcie mówiła o powiększeniu swojego biustu. Plotki głosiły, że zabieg wykonała na prośbę ukochanego. Partner Agnieszki odpowiadał w wywiadzie dla Vivy!: „To jakaś bzdura. Mnie się Agnieszka zawsze podobała i niczego nie chciałem w niej zmienić".

„Broń Boże. Ja nigdy nie miałam kompleksu związanego z piersiami. Po prostu uznałam, że lepiej będę wyglądać z większym biustem i tyle. Może niektórzy pomyślą, że jest to nierozsądne czy pochopne i że takie drastyczne kroki należy podejmować tylko wtedy, kiedy ma się poważny kompleks. Ale ja też nigdy tej decyzji nie żałowałam. Czuję się ze sobą lepiej" – w 2015 roku mówiła Agnieszka Woźniak-Starak w „Gali".

Agnieszka Woźniak-Starak zmniejszyła biust – zdjęcia z Open’era dowodem

W niedawnym czasie miał miejsce Open'er Festival 2022, w którym udział brała właśnie m.in. Agnieszka Woźniak-Starak. Gwiazda na swoim instagramowym profilu udostępniała zdjęcia z tego muzycznego wydarzenia. Jej obserwatorzy szybko zauważyli przemianę w wizerunku kobiety. Na fotografiach tych widać bowiem zmianę w rozmiarze biustu Agnieszki.

Fotki z Open'er Festival 2022 na Instagramie Agnieszki Woźniak-Starak ukazują, że ubrania leżą na gwieździe w całkiem inny sposób niż dotychczas. Celebrytka unika odpowiedzi na pytania odnośnie swojego biustu. Obserwatorzy zwracają jednak uwagę na to, że biust Agnieszki jest mniejszy… W komentarzach fani piszą:

  • Obłędnie Pani wygląda
  • Super Pani wygląda z mniejszym biustem
  • Czy to już nie przesada? Wyglądać tak obłędnie?
Sonda
Wolisz mniejszy naturalny biusty czy większy, ale sztuczny?
Ścieżka rowerowa nagle ślepo się urywa. Bubel po otwarciu metra na Bemowie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE