Zapowiedź filmu „Magda”. Czy główną rolę powinna zagrać Joanna Liszowska?

i

Autor: AKPA; VIPHOTO/East News Zapowiedź filmu „Magda”. Czy główną rolę powinna zagrać Joanna Liszowska?

Zapowiedź filmu „Magda”. Czy główną rolę powinna zagrać Joanna Liszowska?

2022-07-03 12:51

W sobotę, 2 lipca napisaliśmy na łamach se.pl, że główną rolę w filmie „Magda” ma zagrać Joanna Opozda. Czytelnicy SE nie kryli zdumienia. Zaskoczenia nie kryli w komentarzach pod tekstem na naszej stronie internetowej oraz pod postem na profilu SE na Facebooku. Aż roi się tam od komentarzy i... propozycji, aby to inna aktorka zagrała rolę popularnej restauratorki, gospodyni „Kuchennych rewolucji”. „Liszowska lepiej by pasowała” – czytamy w komentarzach pod postem na naszym Facebooku. Czy Joanna Liszowska powinna zagrać Magdę Gessler w nowym filmie?

W sobotę, 2 lipca, na stronie "Super Expressu" se.pl ukazał się artykuł opowiadający o nowym filmie „Magda”. Newsem była informacja o tym, iż do głównej roli szykuje się Joanna Opozda. Magda Gessler ceni talent, ale i urodę Asi, dlatego jest chętna, aby powierzyć jej tę istotną rolę. W nadchodzącym filmie o życiu Magdy Gessler to sama tytułowa „Magda” będzie miała decydujący głos w kwestii obsady.

Treść filmu „Magda”

W tej książce jest o tym, jak zwalczać smutek, depresję, stany absolutnie ekstremalne dla każdej kobiety - utraty dziecka, utraty męża, dwukrotna wdowa... rzeczy które naprawdę dla każdej z nas są prawdziwym dramatem, a stanowią później o naszej sile w zawodzie, w tym co możemy dać innym ludziom. Te rzeczy były dla mnie bardzo ważne. Mogę powiedzieć, że dopiero w tej chwili je przeżywam, w sposób podwójny, bo mam trochę więcej czasu dla siebie – opowiadała Magda Gessler w magazynie „Forbes Women Polska”.

Joanna Opozda – główna rola w „Magdzie”?

Do roli Magdy Joanna Opozda wpasowała się nie tylko jako wyjątkowo zdolna aktorka młodego pokolenia, lecz również poprzez swoją życiową historię. Podobnie jak główna bohaterka nowego filmu, Asia musiała zmierzyć się z rozpoczynaniem życia na nowo, a także z samotnym macierzyństwem.

Kto jeszcze nadaje się do głównej roli w filmie „Magda”?

Pod facebookowym postem czytelnicy "Super Expressu" postanowili podsunąć swoje propozycje dotyczące do głównej roli w filmie „Magda”. Poza Joanną Opozdą, w roli tytułowej gwiazdy „Kuchennych rewolucji”, widzieli oni m.in. samą Magdę Gessler. W komentarzach pod postem na Facebooku rozpętała się wyjątkowo żywa dyskusja o obsadzie zapowiadanego filmu. Niektóre propozycje są zaskakujące!

Najlepiej jak by sama zagrała tę rolę

Beatka Kozidrak?

Liszowska lepiej by pasowała

Czy Joanna Liszowska powinna wcielić się w rolę Magdy Gessler w nowej produkcji filmowej?

Sonda
Widzisz Joannę Liszowską w roli Magdy Gessler?
Magda Gessler w niebieskiej sukience tańcuje w Gardens By Fort
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE