Izabela Janachowska o rozwoju zawodowym. Czy uda się jej dorównać majątkowi męża ?

i

Autor: Gałązka/AKPA

Izabela Janachowska o rozwoju zawodowym. Czy uda się jej dorównać majątkowi męża?

2022-07-03 10:46

Izabela Janachowska znajduje się w nielicznym gronie osób, które ze względu na majątek współmałżonka mogłyby już nigdy nie pracować. Dzięki mężowi mogłaby do końca życia siedzieć w domu bez podejmowania się pracy zarobkowej. Janachowska wybrała jednak inną drogę. Youtuberka postanowiła rozwijać swoje ambicje biznesowe, aby mieć możliwość zarabiania swoich własnych pieniędzy. Czy w jej branży ma możliwość zarobienia dużych pieniędzy?

Rozwój ambicji Izabeli Janachowskiej

Izabela Janachowska jest znaną ekspertką ślubną, a swoje doświadczenie wykorzystuje w roli Youtuberki, prezenterki telewizyjnej, bizneswoman oraz blogerki. Jest także wielokrotną mistrzynią Polski w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Reprezentowała ona Polskę na Mistrzostwach Europy, a także na Mistrzostwach Świata – na których zdobyła brązowy medal.

W latach 2009-2011 Janachowska była trenerką w programie TVN „Taniec z gwiazdami”. Z kolei w roku 2015 uruchomiła ona blog internetowy o tematyce ślubnej „Wedding Dream by Izabela Janachowska”. Tego samego roku podjęła się współpracy z TVN Style, zostając prowadzącą programu „W czym do ślubu” oraz „I nie opuszczę cię aż do ślubu”.

Janachowska od 2021 roku na platformie streamingowej prowadzi autorskie programy pt. „Salon marzeń” oraz „Śluby gwiazd”. Jak widać, kariera zawodowa Izabeli Janachowskiej na przestrzeni lat kwitnie, a kobieta realizuje swoje ambicje.

Rozwój majątku Janachowskiej

Kariera w tanecznych programach telewizyjnych była pierwszym milowym krokiem w budowaniu porządnego budżetu przez Izabelę Janachowską. Według doniesień Glamour, średnia gaża za udział w odcinku tego typu programów to około 10 tys. złotych. A jak dalej rozwijały się finanse celebrytki?

Izabela Janachowska dzięki szerokiej działalności w tematyce ślubnej stała się na polskim rynku prawdziwą ekspertką. Branża ślubna jest rynkiem wartym 7 mld złotych rocznie w Polsce. Janachowska w branży tej istnieje od roku 2014. Już pięć lat później, w 2019 r. wydała ona serię e-booków pt. „Planowanie ślubu i wesela”, którego koszt to 25 zł. Kwota wydaje się stosunkowo mała, jednak biorąc pod uwagę rozpoznawalność kobiety w Polsce można wnioskować, iż dochód z tego e-booka nie jest mały.

W biznesowe działania Izabeli Janachowskiej wlicza się także prowadzenie pierwszego w Polsce ślubnego concept store z sukniami własnego projektu, odzieżą oraz dodatkami różnych projektantów. W salonie Janachowskiej skromne modele można dostać już za niewiele ponad 2,5 tys. zł. Z kolei suknie klasyczne można tam nabyć za około 5 tys. zł.

Izabela Janachowska w konfrontacji z majątkiem męża

Janachowska nierzadko spotyka się z dociekliwością, dlaczego pracuje skoro jej mąż to multimilioner. Sama Izabela pokazuje, że nie brak jej pomysłów na biznes, ani chęci do działania i pracy. W wywiadzie dla Plotek.pl kobieta żartuje, iż próbuje wręcz dorównać majątkowi męża. „Przede wszystkim to nie chodzi o pieniądze. Ja lubię być w ruchu, w akcji. Potrzebuję spełnienia, samorealizacji. Mnie nie kręciłoby siedzenie przy mężu. Nie wiem, co miałabym robić, nie pracując, chyba bym zwariowała!”.

Sonda
Wolisz Izabelę Janachowską jako tancerkę czy specjalistkę od ślubów?
Oskar Cyms o sukcesie My Girl i planach na przyszłość
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE