Ed Sheeran

i

Autor: AP Ed Sheeran

Ed Sheeran promuje piosenkę polskiego zespołu. Czy utwór będzie światowym hitem wakacji?

2022-07-02 10:13

Polski zespół BEMY po przerwie wraca z nową piosenką, mającą zadatki na hit. Bracia Rosińscy niedawno zaprezentowali utwór pt. „6 seconds”. Tym świeżym materiałem zespołu BEMY zachwycił się sam Ed Sheeran. Polecił projekt znajomych z czasów studenckich wyjątkowo szerokiemu gronu swoich fanów. Nowy projekt jest zapowiedzią drugiego krążka zespołu. Czy podbije on serca fanów muzyki z całego świata?

Bracia Matia i Ellie Rosińscy – skład zespołu BEMY – w ostatnim czasie przedstawił szerszej publiczności swój nowy utwór. „6 seconds” to projekt muzyczny, który już od pierwszych sekund będzie w stanie porwać do tańca tłumy. Charakteryzuje go świeża energia, a jego brzmienie kojarzyć się może z wakacyjnym nastrojem.

Kariera zespołu BEMY

Zespół BEMY podjął pracę nad drugim albumem. Kilka lat temu – w 2016 roku – wydali oni debiutancki krążek. Dali się poznać szerszej publiczności poprzez promowanie go na trasie koncertowej. Ich kariera muzyczna nabierała tempa, ale w 2020 roku wybuchnęła pandemia koronawirusa.

Członkowie zespołu BEMY zniknęli na chwilę z show biznesu muzycznego, aby w roku 2022 wrócić z nowym projektem. Nowy singiel „6 seconds” trafił do sieci jako zwiastun nadchodzącego albumu. Utwór ten przeszło 5 lat czekał w szufladzie. Sami artyści mówią o nowym projekcie w następujący sposób: „To otwarcie nowego rozdziału w karierze BEMY; czujemy, że mamy nową energię i wiemy, jak dbać o to, aby jej źródło szybko się nie wyczerpało”.

Ed Sheeran zachwycony piosenką „6 seconds” BEMY

Ed Sheeran – znajomy braci Rosińskich z czasów studenckich – gdy tylko zobaczył nowy utwór zespołu BEMY w sieci, postanowił polecić go swoim fanom. Znany na całym świecie piosenkarz udostępnił utwór „6 seconds” w swoich mediach społecznościowych. Czy taka promocja pomoże zespołowi BEMY w zdobyciu międzynarodowej sławy?

Sonda
Czy nowy utwór zespołu BEMY będzie światowym hitem?
Nawałnica przeszła nad Szczecinem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE